Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 28-31 napos ciklusnál a 28....

28-31 napos ciklusnál a 28. napon 10-es érzékenységű teszt délutáni pisiből kimutatja már a terhességet?

Figyelt kérdés
A hőm fent van émelygés kis gyomorégés, derékfájdalom ezek a tüneteim
2013. ápr. 22. 14:01
 1/4 sedacurforte ***** válasza:
Nekem MÁR AZ ELSŐ NAP MUTATTA, AMIKOR MEG KELLETT VOLNA JÖNNI, DE A HŐEMELKEDÉS IS BIZTOS, HA PL. 37 FELETT VAN A HŐD, MÁR AZ ELSŐ NAP MEGEMELKEDIK MÉG JOBBAN, MINT AZ OVULÁCIÓ UTÁN
2013. ápr. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
36,9 és 37 között ingadozik a hőm a napokban, a ciklusom első felében 36,5-36,6volt a hőm, peteérés elötti este voltunk együtt a párommal, akkor leesett 36,2-re a 14. napon 25.napon egy halvány rózsaszín folt votl a wc papíromon azóta semmi, pedig mensi elött nekem szokott rózsaszínes valamim lenni.
2013. ápr. 22. 14:37
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom száradási csík vagy nem, de ha fény felé fordítom akor látszik nagyon nagyon halványan valami, de fényképezésnél egyáltalán nem látszik! A hőm még midig 37.0
2013. ápr. 23. 10:23
 4/4 sedacurforte ***** válasza:
Szia!Sikerült a baba?
2013. máj. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!