Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy lehet, hogy a clearbluet...

Hogy lehet, hogy a clearbluet mindenki jónak tartja, rá is van írva, hogy 4 nappal nem várt előtt eredményt mutat, de délutáni vizeletből 1 napos késésnél negatív?

Figyelt kérdés
Egy barátnőmnél volt, és már kiderült azóta, hogy mégis pozitív. Ha ilyen érzékeny, miért nem érzi a délutániból a babát, csak a reggeliből? Mégsem olyan jó teszt?
2009. nov. 11. 11:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem ket nappal a nemvart elott mutatta ki a clear blue a babat. Igaz nem volt valami eros hatarozott csik de halvanyan ott volt. Ez reggeli elso vizelet volt. En arra tudok gondloni, hogy lehet a baratnod vizelete nem volt eleg koncentralt, vagy lehet, hogy neki eppen nem vallik be a clear blue. Szerintem a tesztekrol is megoszlanak a velemenyek van akinek az egyik bejon, van akinek nem.
2009. nov. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

MInden tesztnek van egy bizonyos határérzákenysége. Egy bizonyos szintű HCG mennyiség alatt egyszerűen negatív lesz. A hiba mindig a használóban van: terhesség esetén azért lesz negatív a teszt, mert még nem elég magas a HCG szint. Ilyen koraterhességben még tényleg számít, hogy délutáni vagy reggeli első vizeletből tesztel-e. Ezenkívül az is számít, hogy mikor fogant a baba. ha nem félidőben, hanem később, akkor természetesen egy napos késésnél még vígan előfordulhat, hogy nincs elég HCG a vizeletben.


Én anno nem pocsékoltam a pénzt drága tesztekre. A 100 ft-os vaterás teszt is jó volt, megbízhatóan működött.

2009. nov. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
20%
Talán nem vagy terhes azért negatív!
2009. nov. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
71%
kedves utolsó!a kérdés alatt írta h azóta kiderült h mégis terhes.olvasd már végig ha már egyszer belekezdesz.ja,és a barátnőjéről van szó.
2009. nov. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!