Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esélye a spontán...

Mennyi az esélye a spontán peteérésnek?

Figyelt kérdés
Sokszor olvastam már erről, de a valóságban még csak egy párról tudok, akiknek így jött össze a baba. Szeretnék bébit, de nehezen akar óösszejönni.Várom a a tapasztalatokat.
2008. jún. 26. 15:04
 1/1 anonim ***** válasza:
nekem több orvos belemondta a szemembe, hogy nem lehet soha gyerekem, vagy ha minden lehetőséget kihasználunk max 70% rá az esély, hogy legyen baba. Nekem sem volt peteérésem, ezért diane35-öt szedtem, de abbahagytam. Volt, amikor nem is volt menzeszem. Orvos inszeminációt ajánlott, de én nem akartam hormonnal teletömni magam. Próbálkoztunk, s egyszercsak teherbe estem.. Orvos el sem akarta hinni. amúgy ismerek sok ilyen esetet. én cickafark-csalán-körömvirág teakeveréket ittam napi 2 bögrével. próbáld ki, bevált recept! :-) Drukkolok. 34 hetes kismama
2008. jún. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!