Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már egy éve próbálkozunk és...

Már egy éve próbálkozunk és sajnos semmi. Debrecenbe kit tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés

Dr Fekete István, Dr Zatik János?

Véleményetekre lennék kiváncsi. Hogy aki volt náluk, tudtak segíteni?

Most mennék elsőnek orvoshoz.

Köszönöm előre.


2009. okt. 21. 12:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Dr Sápy Tamás nagyon jó orvos,és meddőséggel is foglalkozik.
2009. okt. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sajnos én őket nem ismerem,de nagyon tudom ajánlani Dr. Czifra Imrét.Borzasztó jó orvos,lelkiismeretes,én 1 éve járok hozzá.Igaz 1 alkalommal otthagyok nála 5 ezret,de normálisan elvégzi a dolgát.Több ismerősöm is őt ajánlotta,eddig mindannyiunk meg vagyunk elégedve vele.
2009. okt. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat.

Megkérdezhetem hogy Dr. Sápy Tamásnál mennyibe kerül egy ilyen vizsgálat?

Köszönöm

2009. okt. 21. 12:31
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia! Dr. Zatik jó orvos, de "egyszerű" esetekben ajánlom.

Dr. Czifra Imre nagyon jó a "bonyolult" esetekhez. Nálam és más ismerősömnél is eredményesen segített a babásodásban. Csak egy példa: olyan dolgokat is észrevett nálam, amit eddig 10 év alatt egy nőgyógyász sem (pedig elfogyasztottam párat). Ami még mellette szól, hogy neonatológus és aneszteziológus is. És nem utolsó sorban szerintem nagyon türelmes, minden kérdésre válaszol. Ha még többet szeretnél róla tudni, írt privát e-mailt, elmesélem a mi esetünket.

Dr Fekete Istvánt nem ismerem.

2009. okt. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen szeretnék tudni többet róla. Megírod az e-mail címed, köszönöm a segítséged.
2009. okt. 21. 13:09
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Beállítottam a privát e-mail küldést. Most gép előtt vagyok, írj ha tudsz.
2009. okt. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
És küldtem egy e-mailt neked az én címemmel. Remélem megkapod.
2009. okt. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!