Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan tudnék teherbeesni a...

Hogyan tudnék teherbeesni a párom tudta és beleegyezése nélkül?

Figyelt kérdés
Óveszerrel védekezünk... Ha kilyukasztom, észreveszi?
2008. jún. 25. 12:07
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Ha egy kicsit odafigyelnél mielőtt rágalmazod a másikat akkor olvasnád, hogy nem akarunk semmi kötelezettséget. Én sem kaptam soha gyerektartást, sőt még a nevem se az "apám" neve. Te biztos szerencsés vagy és van megfelelő párod és gondolom nem 30-35 között vagy.Ehez csak gratulálni tudok.De tényleg
2008. jún. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


A tablettát-íratok trükköt én azért nem tartom jónak, mert mi van, ha feltűnik neki, hogy sose fut össze a megkezdett levél gyógyszerrel a lakásban? Mondd inkább azt, hogy fogamzásgátló injekciót kaptál, és az 3 hónapig véd.

Na azt aztán tutira nem lehet lenyomozni :)

Más.

Ha attól félsz, hogy kiöregszel, és nem lesz gyereked, és nincs olyan párkapcsolatod, amiből lehetne, akkor nem csak az a megoldás járható, amire te gondoltál.

A törvény most már lehetővé teszi egyedülálló nőknek, hogy spermabankból vett spermával kisbabájuk legyen. Akkor, ha életkorukat és családi állapotukat tekintve más esélyük már nem lenne kisbabára.

A Krio intézet honlapján olvashatsz erről.

A főnöknőm is így lett terhes. Negyven éves. Nem találta meg a párját. Nincsenek rokonai. Miért kéne elítélnem, ha szül "magának" egy gyereket?

Persze, hogy eleve apától megfosztottnak lenni nem jó, de én azt gondolom, hogy mindenki akkor ítélkezzen, ha majd 40 évesen, párkapcsolat nélkül, gyerek nélkül rádöbben, hogy nincs túl sok ideje, ha gyereket akar.

Senki sem tudhatja, hogy ilyen helyzetben mit tenne...

2008. jún. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
9%

Hát nagyon gratulálok!!

Főleg a kedves dr-nak.Ezt tanították neked az egyetemen???

Meglátszik,kb ilyen az orvosi etika.Átvágni,becsapni a másikat,pdújj,ez undorító,és tényleg szánalmasak és egoisták vagytok nagyon!!!A boldog gyerekkorod meglátszik,teljesen abnormális képed van a normális családtól.Normál esetben sajnálatra méltó,ha egy gyerek apa nélkül nő fel,főleg ha az anya hibáján kívül.De hogy ezt valaki követendő példának tartsa,és direkt teremtsen a gyerekének ilyen körülményeket,ez hatalmas egoizmusra,és beteg gondolkodásra vall.Talán nem nagymamakorban kellene először a gyerekvállalásra gondolni,és akkor lenne idő megfelelő párkapcsolat kialakítására hozzá.Nektek nem a gyerek,és az ő érdekei a fontosak,hanem hogy az óriási egótok ki legyen elégítve,hogy elmondhassátok magatokról,hogy tökéletes az életetek,mindenetek megvan,több diploma,szép karrier,fényes jövő,és még egy gyerek is nahát minden sikerült...tudtok ti egyáltalán normálisan gondolkodni???

A boldogtalanság nektek garantált,mert az ilyen emberek sosem lesznek elégedettek,de megérdemlitek,csak az a szerencsétlen gyerek nem.

Remélem valami oknál fogva nem jön össze ez az aljasság!!!!

2008. jún. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
18%

Nem válaszolni szeretnék a kérdésre, csak véleményem van:

Kíváncsi lennék, hogy a válaszadók között, mennyi a férfi... Magam nő vagyok, de elitélem a kérdés feltevőt. És az ilyenen gondolkodó nők csodálkoznak, ha utána kapnak egy maflást, vagy az utcára teszik őket.

2008. jún. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%

Az utolsó előtti válaszolónak üzenem:

Miért gondolod, hogy ezek a nők akkor gondolkodnak gyereken először, mikor nagymamakorba lépnek?

Lehet, hogy egész életükben vágytak kisbabára, de nem volt szerencséjük a párkapcsolatok terén. Tőlük kívülálló okból. Nem azért, mert egoisták, szemetek, vagy lelkileg elkorcsosultak. Betegség. Baleset. Akármi. Miért mindig csak a legrosszabb jut az eszedbe?


Azonkívül egy fontos tény, amit úgy látszik mindenki figyelmen kívül hagy habzó szájú üzeneteinek megírása közben:

A kérdező azt írta az egyik kommentjében, hogy a férfi, ha akar, el is mehet, és nem zargatná többet. Ez egyáltalán nem azt vetíti elő, hogy rákényszeríti az apaságot.

Ne értsetek félre, én sem tartom az ötletet jónak, vagy korrektnek. Egyszerűen semmi jogom sincs arra, hogy ilyen durván véleményt alkossak egy ismeretlen emberről, aki volt olyan bátor, hogy megkérdezze itt a legbelsőbb titkaival kapcsolatos kérdéseket.

2008. jún. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim válasza:
100%
Írasd fel a tablettát, váltsd ki, és naponta egyet dobj a lefolyóba...
2008. jún. 29. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:

Értem azokat, akik elítélnek. "A doktornak" meg, - ahogy egy előttem hozzászóló írta - külön köszönöm a válaszát:) De miből gondolják az emberek, hogy a család az csak egy anyuka és egy apuka? Az én gyermekemnek lenne szerető anyukája-nagymamája-nagypapája-nagybácsija-nagynénje, nem lenne teljesen férfiak nélkül.


Nem kell gyerektartás, mint mondtam. Semmi nem kell, ami rontaná az életét.

2008. jún. 30. 12:47
 28/29 anonim ***** válasza:
SZIA ÉN IS ÍGY AKARTAM BABÁT AZTÁN EGYSZER BEJELNETETTEM HOGY ABBAHAGYOM A BOGYÓ SZEDÉSÉT ÉS A PÁROM AKI MOST MÁR A FÉRJEM BELENYUGOSOTT ÉS MOST KÉT GYÖNYÖÖRŰ KISLÁNYT NEVELÜNK EGYÜTT KÖZÖSEN ÉS MOST MÁR A HARMADIKAT IS TERVEZZÜK PRÓBÁLJ BESZÉLNI VELE AMÚGY HÁNY ÉVES VAGY?
2008. júl. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Szia! Az óvszer kilyukasztás szerintem feltünő lehet. Ennél jobban tetszik a gyógyszer, és hogy váltsd ki, de nem veszed be...

De mégis azt mondanám, hogy beszéljetek még erről a témáról! Tudd meg, hogy ő miért fél attól, hogy gyereketek legyen! gondolom, egy ideje már együtt vagytok, ismered őt... Nem itéllek el! Tudom, mit jelent az, hogy nagyon szeretnél babát! Persze nálunk más a helyzet, mert mi szeretnénk mindketten... Menj vele olyan helyre, ahol sok kisgyerekes család megfordul, hátha látván a sok vidám gyereket, boldog családot, benne is feléled az érzés, hogy jó lenne a gyerek... Próbálj vele beszélni a témáról, hátha megy ez viták nélkül is... Ha nem, jöhet a gyógyszeres trükk(vagy közben?). Egy jó kirándulás, nyaralás alatt nyugisan át lehet ilyesmit beszélni, akár megtenni az első lépéseket!!! Sőt!! Mindent bele!! Kitartás!!!

2008. júl. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!