Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan tudnék teherbeesni a...

Hogyan tudnék teherbeesni a párom tudta és beleegyezése nélkül?

Figyelt kérdés
Óveszerrel védekezünk... Ha kilyukasztom, észreveszi?
2008. jún. 25. 12:07
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
88%

A "tabletta" szedéséig lehetne "védekezni" másként

például egy "láthatatlan" hüvelybe helyezhető kúp?

Úgy tudom van ilyen amit védekezésre használnak.

Canesten hüvelykúpot vény nélkül lehet venni. Kibontod a csomagolásból hogy ne legyen látható a neve. Úgy mutatóba, hogy lássa hogy mi is ez.

Sikósítóval picit bekened ott, mintha ott lenne.

Igaz hogy a teherbeesést sikerességét a szakirodalom szerint kissé befolyásolja a síkosító, de így is nagy a fogamzás esélye!

Sok sikert kívánok neked! Nem ítélek el, nem hurrogok, kívánom hogy sikerüljön minden álmod! EGy baba!

Tudjuk mi nők, hogy tűzön vizen keresztül csakis egy dolog miatt vagyunk végigmenni. A baba miatt. Egyesek hogy ne legyen, mások pedig hogy legyen.

2008. jún. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
83%

Az előző vagyok

A hurrogások elkerülése előtt még egy megjegyzés: A Spermadoronos gyerekeknek sincs apukája! Vagy két anyja van! Az egész világon születnek így kisbabák


Én is apa nélkül nőttem fel, és semmivel nem lettem különb mástól! Nem is hiányzott.

Inkább éljen nyugalomban valaki az anyjával mint egy rossz apával állandó verés és erőszak mellett!!!!

2008. jún. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
51%

Ne haragudj előző válaszoló, azért nagy külömbség van a között, h valaki átverve a párját akar gyereket és aközött, ha valakinek tönkrement a kapcsolata.


Én enm értem valaki miért akar olyan embertől gyereket, aki nem akar gyereket. Gondolom a kérdező még nem mama korú, szóval vígan találhat olyan partnert aki szintén szeretne babát.


A két nős szülőpáros meg teljesen abnormális. nem vagyok maradi, de ha lehet akkor egy gyereknek legyen 1 anyja és 1 apja.

2008. jún. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
67%

Teljesen igaza van az előttem hozzászólónak.

Sem az nem normális,hogy két egyneműnek legyen gyereke,sem apa nélkül felnőni.Igaz,most nagyon divat az abnormalitás.Nagyon is egoista álláspont megfosztani egy gyereket attól,hogy normális családba nőhessen fel.Az apját nem lehet pótolni,és nagyon is aljas dolog valakire gyereket kényszeríteni aki nem akar.Vagy a lelkiismeretével zsarolni,ha már útban a gyerek.Nem hiszem el,hogy a kérdező fel tudja normálisan fogni mire készül.

Én is neveltem egyedül gyereket,mert 3 éves volt mikor elváltunk,és ne akarja senki megmagyarázni,hogy egy gyereknek jó apa nélkül felnőni.Pedig azóta már 6-ik éve vagyok férjnél,és a harmadik babámat várom,de tudom,hogy a gyerekem megsínylette az apahiányt,bármennyire is szereti a páromat,és ő is nagyon jó apja neki.De aki direkt fossza meg a gyerekét attól,hogy teljes családban nőjön fel,azt én nem tartom normális dolognak.Nem hinném,hogy elég az,ha anyagilag biztonsába van a gyerek.Milyen erkölcsi norma lenne előtte ez???Vagy titokba tartaná??

Nem ártana kicsit gondolkodni.

2008. jún. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
53%

Az utolsó előtti válaszoló vagyok. És még annyit hozzá tennék, hogy semmiképpen sem jó a gyereknek (akármilyen okból kifolyolólag is) csonka családban felnőni.


Az, h boldog lesz úgy is, nincsen kizárva, sőt. Csak az élete nem lesz normális. És ha valaki gyereket vállal akkor ne teremtsen szándékosan csonka körülményt a gyereknek. ÍG is elég szomorú, h sokan ebbe kényszerülnek bele.

2008. jún. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
Értem, és részben igazatok van, de én is öregszem, s akármeddig nem várhetok. Már nem nagyon van időm keresgélni. Akkor spermabankba kéne mennem? Így legalább egy icipici esélye mégis lenne a gyereknek, hogy lesz apja...
2008. jún. 25. 16:05
 17/29 anonim ***** válasza:
67%
én úgy gondolom, hogy akinek ez megfordul a fejében az abszolút nincs megérve agyilag egy babára. Miért jó, ha 9hónapig egyedül vagy, ha megszületik a baba és nincs melletted az apukája? és egyszer meg fogja kérdeznia kicsi hogy neki miért nincs apukája. Arra mit mondasz majd? És úgy elég rohadt dolog sztem gyereket vállalni, hogy a párod nem akarja, és ezáltal rákényszeríted vmire (h gondoskodjon róla, h fizessen stb). Ez pedig nem fair. és ha esetleg nem látogatja a babát, akkor mindenki (rokonok, smerősök) szemében ő lesz a szálka, és nem te, aki manipáltad ezt az egészet. Szerintem azzal akit szeretünk elég undorító dolog ilyet tenni. Ha nem akar babát, keress mást aki akar, de nem kényszerítheted rá az akaratod senkire.
2008. jún. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

??? Mégis hogy hogy NEM LESZ NORMÁLIS az aki apa nélkül csonka családba nőtt fel???? Akkor ezek szerint én sem vagyok az ugye???? Kikérem magamnak, és azoknak akik szintén apa nélkül nőttek fel ezt a kinyilatkoztatást! Akkor is és most is boldog voltam és vagyok az életemmel.

Tessék továbbra is lepontozni, abszulut nem érdkel, és akkor is azt mondom hogy a kérdésre összpontosítsunk NE a hozzáfűznivalókra.


Apropó, ha már pálcát törünk a másik feje felett: tessék azt támadni aki 16 évesen a wc-be dobja a gyerekét!


A kérdezőnek szólnék most:

A spermabankos dolog nagyon macerás. Ahhoz hogy beültessenek hormonkezelésen (tüszőnövesztés) kell részt venni,általában inszemmel végzik a beavatkozást. Vannak különböző kritériumok, aminek utána kell nézni. Úgy tudom abban az esetben mehetsz ha a párodnak kevés a spermaszáma. Nem tudom pontosan a részleteket.

Részletek: www.krio.hu

Sok sikert!

Én is mindent megtennék ilyen helyzetben hogy gyermekem lehessen!

2008. jún. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
91%

Én csak most olvastam mi megy itt és totálisan le vagyok döbbenve. A kérdezőnek csak gratulálni tudok. Én pont ebben az cipőben járok, de épp az ilyen emberek miatt nem mertem eddig megkérdezni ezt(tisztelet a kívételnek). A negatív kritikát mindenki megtarthatná magának. És ha nem tud válaszolni akkor hagyja. Senki nem lát bele a más helyzetébe. Minden nő saját és boldog egész családra vágyik. És aki itt lehurrogja a másikat az azon szerencsések közé tartozik akinek ez megadatott. Vagy aki azt mondja hogy keress mást az valószínű még fiatal és könnyen beszél. Én is benne vagyok már a korban és babát szeretnék. Végigtanultam az életemet, most már dolgozom. És jé én is csonka családban nőttem fel. Anyukám 35 évesen döntött úgy hogy szeretne gyereket miután felnevelte a tesvére fiát mert mindenki meghalt körülötte. Sosem érdekelt az apám. És én se őt. De sokkal boldogabb gyermekkorom volt mint bárkinek a környezetemben. Nem volt vita soha nem hallottam veszekedést, válást. A mai napig a legjobb barátnőm az anyám. És most érzem csak igazán hogy mennyire igaza volt. És mindenem megvolt. Egyetemre jártam. Doktor lettem nem egy elhanyagolt senki. Szóval szerintem mindent bele. Én együtt érzek. Ha van kedved és még elolvasod egy nap után is az irományom és van kedved beszélgetni jelezd valahogy.


Puszillak.

2008. jún. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
17%
na dugjátok össze a fejeteket, és találjatok ki vmi "okosat", hogyan lehetne szerencsétlen, mit sem sejtő férfiakkal kitolni. Utána meg legyen pofátok pénzt követelni tőlük. Szánalmasak vagytok.
2008. jún. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!