Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan tudnék teherbeesni a...

Hogyan tudnék teherbeesni a párom tudta és beleegyezése nélkül?

Figyelt kérdés
Óveszerrel védekezünk... Ha kilyukasztom, észreveszi?
2008. jún. 25. 12:07
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
44%
De miért jó az neked,ha így esel teherbe?Ez nem normális dolog!A gyereket mindkét félnek akarnia kell,különben sosem lesztek boldogok!
2008. jún. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:

Én mindenképp akarom. Sok gyereket nevelnek egyedül. Nekem is elváltak anno a szüleim, mégis felnőttem.


Nem lumpolnám s nem zavarnám soha. S fel tudok nevelni egyedül egy gyereket. Még jól is keresek...

2008. jún. 25. 12:12
 3/29 anonim ***** válasza:
90%

Jó lenne, ha a válaszolók megunnák már az okoskodást, és inkább a kérdésre válaszolnának. Én sem értek egyet a "titokban" teherbeeséssel, de nem az volt a kérdés, hogy ez jó döntés-e.


Szóval, ezt az óvszerlyukasztást esetleg megjátszhatod egyszer. Ha észreveszi, még mindig mondhatod azt, hogy nem vetted észre/nem tudtad. Vagy ami ennél egyszerűbb lehet, az a fogamzásgátló, mondd meg, hogy váltsátok le a gumit, íratsz gyógyszert...persze nem íratsz igazából.


Nem szép dolog, de valahol megértem. Én is úgy lettem, hogy abszolút hallani sem akart apám gyerekről, de hamar elfogadta a tényt, a végefelé meg már élvezte is a babavárást. Sok sikert!

2008. jún. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem nem veszi észre. A gyógyszeres dolog az jó ötlet. Bár elég csúnya ezen agyalgatni. Próbáltad vele ezt megbeszélni???
2008. jún. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
25%

Semmi közöm hozzá, de mért jó valakinek így teherbe esni és sokgyereket egyedül nevelni amikor van párja és egész család is lehetne. De így tuti elzavarja maga mellől azt aki most esetleg még várna,de vele képzeli az életét.

Na mindegy nem az én dolgom, de szerintem akkor is alávalóság.

2008. jún. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
33%

Szia!

Szerintem ez nagyon aljas dolog,valakit rákényszeríteni,hogy apa legyen,ha ő nem akar.És a gyerekkel szembe is nagy szemétség.Egy boldog és teljes családtól fosztod meg őt is,a saját önzésed miatt.Miért nem hagyod el a párod,és keresel valakit,akivel megvalósíthatod az álmodat,ha ő semmiképpen nem akar gyereket?Ami persze teljesen normális,hogy te gyereket szeretnél,de a módszer nem jó.

Én a helyedbe ezt nem tenném,minimum 3 ember életét keserítheted meg,teheted tönkre.


Az okoskodó válaszoló pedig miért nem a kérdezőnek ír,miért a válaszolónak?Mi közöd neked a többi hozzászólóhoz?Ha valaki kérdez,az belekalkulálja,hogy véleményeket fog itt olvasni,és nem biztos,hogy tetszeni fog neki.De ezért kérdez.

Erre a kérdésre pedig valószínű,hogy a kérdező is tud megoldást,nem a gyerek összehozása a lehetetlen,de a formája nagyon is elítélendő.


Üdv

2008. jún. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
25%
ödv az elöttem szolóhoz.ahoz h hogy tudj teherbe esni a párod nélkül, szerintem te is tudod.örülök, h vannak olyan emberek még akik örömmel válalják a babájukar egyedül, bár szerintem ilyet csak azok tesznek akik még nem nevelte gyereket egyedül.vagy akik saját hibájukon kívül kerültek oda.én is egyedül neveltem a fiam, és lehet h anyagilag mindent megtudsz adni neki, de hidd el rohadt kemény mindennel egyedül megbírkozni.ha nincs más választás akkor megértem, de gondolkozz el még mielött lépsz.
2008. jún. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Igen, belekalkuláltam a lehurrogást, de nem tartom magam aljasnak, mert nem élnék vissza a helyzettel. S még mindig jobb egyedül nevelni egy gyereket, mint gyerek nélkül lenni - legalábbis én így érzem. S tudom, hogy egy szülővel is lehet boldog, én is lehetek boldog - a párom-esetleges expárom boldogsága meg csak rajta áll.
2008. jún. 25. 13:13
 9/29 anonim ***** válasza:
83%
Ha mindenképpen gyerkőcöt szeretnél - márpedig igen - akkor tényleg a fogamzásgátló "trükk" az ideális! Mondd neki, hogy szeretnél inkább gyógyszert szedni, mert jó lenne gumi nélkül együtt lenni vele. Aztán előbb utóbb mondhatod neki, hogy kisbabát vársz! Tényleg nem szép dolog, de ha ezt szeretnéd, akkor tényleg ez a "legjobb" ötlet amit tehetsz! :)
2008. jún. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
71%

Írtad, h inkább gyerekkel, mint gyerek nélkül. Nem gondolod, h ez kicsit önző??? Miért fosztanád meg a gyerekedet az apjától, ha lehetne apja, csak kicsit türelmesebbnek kellene lenned.

Apja helyett nem tudsz apja lenni. Mint az előttem szólók írták, mindent megadhatsz neki, de apai szeretet nem.

Szerintem beszélgess el erről a pároddal. ha egyáltalán nem akar babát, akkor az az ember nem hozzád való, de ha szeretne, csak még idő kell neki, akkor ne folyamodj ilyen trükkökhöz. A leendő gyermeked érdekében!!!!

2008. jún. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!