Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen tapasztalatotok van a...

Milyen tapasztalatotok van a Femibion800 tablettáról? Tényleg esélyesebb a teherbeesés?

Figyelt kérdés
2009. okt. 19. 13:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is ezt szedem, mert ebben van folsav is.

Előző terhességemnél Elevitet szedtem, és nagyon meghiztam tőle.Na meg fokozta a hányingert.

Én csak jót tudok róla mondani.

Szép napot!

2009. okt. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hogy esélyesebb-e a teherbeesés, azt így nem mondanám, csak azt hogy ha teherbe esel,akkor megfelelő vitaminok már ott várják a picit!

Én is el kezdtem szedni, csak sajnos nagyon-nagyon éhes voltam tőle és el kezdtem hízni, ezért abbahagytam. Rám így hatott, Rád nem biztos, hogy így fog. Ártani nem ártasz vele, sőőőt! Kívánom, hogy mihamarább pocaklakód legyen!

2009. okt. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A teherbeesést nem befolyásolja, de azt hogy a baba könyebben megmaradjon és egészséges legyen azt mindenképpen elősegíti!

Nekem az elevittől és a gravidától is hányingerem és még székrekedésem is volt, de a femibion nagyon bevált!

14 hetes km

2009. okt. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én nem szedtem az előzőeknél sem csak a terhesség előtt és az első hónapokban hogy feltöltsem a vitaminraktáraimat.... de akkor a gravida mellé ettem napi 1 folsavat utána amikor nem vitaminoztam egészségesen étkeztem, sok főzelék, gyümölcs... a femibion most nagyon fel van kapva, de ez így volt a Maternával, Elevittel Gravidával is..

a bennük levő vas okoz székrekedést de nekem eddig még nem volt vele bajom..

és ha nem szedtem akkor is hánytam..összefüggés nincsen csak egyedi érzékenység..

Éhes is vagyok vitamin mellett és nélkül is.. és van amikor undorodom a látványtól is.. másképp vagyunk bekötve, próbáld ki neked mi a jó..


teherbeesést nem segít sajnos.. én gyógyteáztam érésig cickafark tea érés után nemvártig palástfű.. egy hónap után összejött a baba előtte méricskéltem tornáztam időzítettem feleslegesen 11 hónapig..majdnem gyógyszert kaptam már..


nagy drukk!

2009. okt. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)szép napot nektek!!!!
2009. okt. 19. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!