Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A Closti elvékonyítja a...

A Closti elvékonyítja a méhnyálkahártyát. Mit lehet tenni ellene? Ez a vékonyodás ugyanúgy vonatkozik arra aki napi egyet szed, vagy napi hármat? Mit szedjek?

Figyelt kérdés

Január, február clostis hónapom volt, a másodikra sikerült a baba. Nem lehettem sokáig boldog, sajnos elment a baba a 7-ik héten. Eddig szüneteltünk, most indulunk nagy nagy reményekkel újra.

Félek, hogy a babó azért ment el februárban, mert vékony volt a méhnyálkahártya.

Szeretnék mindent megtenni érte! SEgítségeteket kérem! Köszönöm!!!


2008. jún. 25. 10:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem a doki a kezdetektől felírta a Norcolutot, mert rendszertelen volt a mensim.

Aztán (ezt 3 hónapig szedtem)most 2. hónapja szedem a Clostyt 3x1-et 2.-5. napig.

Na mármost, a doki (tegnap voltam ellenőrzésen)mondta, h a Norcolut segíti a méhnyálkahártya erősödését, és ha meg meg akar jönni a mensi, akkor pont 28 napra fog megjönni, de terhes maradhat az ember mellette.

Mi már fél éve próbálkozunk, de ma vettem a teákat(cickafark peteérést segítő -a mensitől 2 hétig napi 1 bögre+palástfűtea betapadáshoz következő 14-28. napig ugyanígy).Sok sikert!

2008. jún. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tehát én a Closty mellett szedem folyamatosan a Norcolutot.
2008. jún. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!