Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most akkor teherbe lehet esni...

Most akkor teherbe lehet esni így vagy nem? Miért mond mindenki mást?

Figyelt kérdés

Azaliát szedek 2 hete. Az orvost (SZTK) megkérdeztem, hogy ha már nem szoptatok, úgyis hat-e és azt mondta hogy nem. Viszont megkérdeztem egy másik orvost erről és azt monta hogy úgy is hat, ha nem szoptatok már, sőt "rendes" fogigátló helyett is lehet szedni.


Ugye 2 hete szedem már, viszont 1 hete nincs egy csepp tejem se, nem szoptatok már.


Szerintetek?


2013. júl. 10. 22:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Használjatok mellette óvszert is úgy tuti véd.
2013. júl. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is Azaliát szedek,már 5 hónapja,még szoptatok.

Nekem azt mondta a dokim,hogy ha már nem szoptatok,akkor már nem hat és ne is szedjem!

Akkor másmilyen fog kelleni.

2013. júl. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
A nagy lepedő használati útmutatóból én úgy vettem ki, hogy nem csak a szoptatósok használhatják, hanem azok számára is való, akik a kombi tabletta valamelyik összetevőjére allergiásak. Tehát akkor is hatnia kell, ha már nem szoptatsz. Olvasd el te is a papírt, vagy keress rá neten.
2013. júl. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
1.-nek, jó tipp, de többségünk azért szed gyógyszert, hogy ne kelljen más védekezési módszert bevetni. Egyébként én egy hete váltottam ki az Azaliát, és nehogy már gumi kelljen a ku**a drága (8500,- Ft/3havi) gyógyszer mellett, mert ennyiből foghatom azt a pénzt és egyből beemelhetném a kukába is akár.
2013. júl. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

3-as, igen olvastam ezt én is, de akkor nem értem hogy miért mondta az egyik doki h nem hat?


Igen, nagyon drága:( Én hál isten csak 1 havit kértem, az volt 2900:(

2013. júl. 10. 23:26
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Ugh. Gyógyszereket kisgyerekes anyának. Őskorban érzem magam. Meg lehetne oldani anélkül is hogy valaki ártson a saját testének. Felelősség.
2013. júl. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Persze szülni évente gyereket... na azoknak papolj a felelőségről ne nekem. Tudod én törekszem a védekezésre, de van aki nem...

Egyébként nem is értem, minek válaszoltál, semmi értelmeset nem mondtál csak provokálod itt az anyukákat, szégyelld magad!

2013. júl. 10. 23:35
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Te jó ég. Egy jó minőségű disznót is óvnak attól hogy hormonkészítményt kapjon, hisz az az emberben is felszívódik amit a nagyipari állattenyésztés beadagol, akár tejen keresztül. Ráadásul pici gyereknek... Azok a hormonok felszívódnak. Nem elég hogy oltást kap (már akinél, hisz jobb lenne ha nem), de még erős hormonkészítményt is fel kell szívniuk gyógyszert szedő anyutól =///
2013. júl. 10. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem azt mondtam hogy nem kell védekezni hanem azt hogy van egészséges megoldás is.
2013. júl. 10. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Rettentő buta vagy.
2013. júl. 10. 23:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!