Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Missed ab után mindenki fél...

Missed ab után mindenki fél újból teherbe esni, vagy csak én vagyok ilyen beszari?

Figyelt kérdés

Lassan lejár a 3 hónap türelmi idő. Nagyon szeretnénk babát, de egyenesen rettegek egy újabb vetéléstől. Ezt is nehezen viseltem, még egyszer nem élném túl.

Mit tanácsoltok, hogy a félelmem mérséklődjön?


2010. júl. 14. 21:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Az első eset után sokáig emésztettem magam, majd a következő terhességem szintén rosszul zárult nah itt már elegem volt mindenből elhatároztam,hogy nekem akkor is lesz gyerekem.Az első mensit kivártuk és utána már neki is kezdtünk 3 hónap múlva terhes lettem ismét vérezni kezdtem,de szerencsére baj nem történt és már 15 hónapos a kislányom.
2010. júl. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is rettegtem a terhességtől, de nagyon vágytam rá.Mikor terhes lettem minden apró fájdalom,görcs,vagy egy-egy csepp vér alkalmával kétségbe estem és ideggörcs voltam hogy megint baj lesz.Aztán mikor már éreztem a picűr mozgását és egyre jobban kerekedett nőt a pocak a félelem lassan kezdett átmenni megnyugvásba örömbe kimondhatatlan boldogságba.Volt hogy eszembe jutott egy-két rossz dolog de gyorsan elhessegettem és pozitívumokkal tömtem tele az agyam :)

A fiam 13 hós.

2010. júl. 15. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekünk közel 10 hónap után sikerült teherbe esni az első után aki úgy döntött nem hozzánk akar születni. Nagyon megviselt az első baba elvesztése. Ugyanakkor szembe kellett nézzek a ténnyel, hogy nem vagyok ezzel egyedül és ilyesmi sajnos előfordul.

Én nagyon szkeptikus voltam és csak akkor ijedtem meg, amikor minden ok nélkül elkezdtem vérezni. Rohantunk a kórházba, és akkor láttuk először, 15 hetesen a kis mocorgó csöppségünket, hogy semmi baja...csak nagyon szépen megkért a doki és nagyon diszkréten is, hogy ne szexeljünk, mert veszélyeztetett terhes vagyok...most vagyunk a 25. hétben. Épp tegnap mondtam a férjemnek, hogy mindenféle szörnyű gondolataim vannak. Félek, hogy valami nem úgy megy ahogy kellene. Holott nincs rá okom. A kis töki boldogan lubickol és makk egészséges, erős. De én féltem. Nagyon.

El kell gyászolnod a kicsikét aki nem hozzátok született. Ne sürgesd az időt, hogy tudj örülni annak aki majd hozzátok akar jönni.

Én titokban tartottam, hogy babás vagyok eleinte, csak a főnököm tudta. Mindíg az járt az agyamban, hogy ameddig nincs vér, addig minden rendben van.

A férjem szerint pedig minden ok, mert a gyermek szörnyen megkínoz minden reggel - még most is!!!!!! ...róka.


Én mindíg könnyezem akárhányszor látom a kicsimet uh-n.

Imádom hallani ahogy a szíve dobog azt hallom minden 3. héten dokivizitkor.

2010. júl. 15. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia én is most ujra babát várok 5hónapja estem át a szörnyűségen ráadásul én nem vetéltem el hanem nekem kellett döntenem a sorsáról nagyon beteg volt szegény(12.5 hetes voltam)Soha nem fogom elfelejteni ahogy te se tedd, de hidd el boldog leszel.Semmi gond nem lesz csak pihenj sokat és szedd a vitamint hogy a szervezeted erős legyen.
2010. júl. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!