Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha valaki kisbabát vár,...

Ha valaki kisbabát vár, általában rögtön az első menzesz kimarad? Vagy hogyan működik ez?

Figyelt kérdés
Ha pl. csak két hét vagy éppen csak néhány nap van a következő menzeszig a fogantatástól számítva, akkor már kimarad a menstruáció vagy gyakran előfordul, hogy még megjön?
2013. júl. 9. 12:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Általában már az első kimarad, de hallottam olyat, hogy gyengén megjött még 1-2 hónapig. Álllítlag ilyenkor a szervezet "emlékszik" a menstruációra, és hormonális oka van. Nekem ezt a védőnő mondta, nem tudom, mennyire igaz.


Menstruációkor ugye leválik a méhnyálkahártya, ha pedig az leválik, akkor nem igazán lehet terhesség.

2013. júl. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem elmaradt. Mind a kétszer rögtön. :)

De nekem normális hosszúsági ciklusaim voltak mindig... így szerintem peteérésem is akkor volt, amikor kellett lennie.

2013. júl. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem még el sem maradt máris pozit teszteltem, de meg se jött!:) 15hkm
2013. júl. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!