Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges menzesz után...

Lehetséges menzesz után rögtön peteérés? Múlt 7en pénteken jött meg, a hőm 36,5 alá esett. Tegnap 36,5, ma reggel 36,7 volt.

Figyelt kérdés
Ez jelezhet peteérést, vagy teljesen más lehet. Múlt hónapban a ciklus első napjától számítva 18 napra volt pé-m. Most picit szúr a hasam, mint "félidőben".
2008. aug. 14. 11:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én ugyan így vagyok! Van egy pár kérdéssel alattad, hogy a mindjárt megjön érzés normális pé után? Azt én írtam. Nekem is előző hónapban teljesen a ciklus vége felé volt pé-m, most pedig, egy héttel mensi után. Szerintem simán lehetséges. Másként hogy születnének a nem félidős babák? Volt tojásos nyákod? Mert a hasszurka, nyák, hő együtt tuti pé! Szerintem, ha babát akartok, legyetek együtt most! Sok sikert! :)

2008. aug. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
És még annyi, hogy nekem is 36.7 a hőm, már napok óta. :)
2008. aug. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
... most megpróbáltuk akkor is, meg "félidőben", mikor leesett a hőm... hátha összejött a bébik :)
2008. aug. 30. 12:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!