Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek, ha május 31-én...

Szerintetek, ha május 31-én jött meg utoljára, akkor már kimutatja a tesz, ha terhes vagyok? Hétfőn még negatív volt.

Figyelt kérdés
2013. júl. 4. 06:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem harmadik napja késett,amikor teszteltem.

Akkor pozitív lett.

Tesztelj újra szerintem.

2013. júl. 4. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Gondolom alapból hosszabbak a ciklusaid, szóval peteérésed is később van, így simán lehet hogy nem mutatta még ki hétfőn.


Drukkolok nagyon. Nekem is május 31-én volt utoljára, mára nem várom. Nem jött meg, de nálunk nagyon kicsi az esély, a férjem alacsony spermaszáma miatt.

2013. júl. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Szurkolok neked második.:) Nekem ma is negatív....
2013. júl. 4. 13:48
 4/11 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Bocsi az off-ért, de ugyanebben a cipőben járok. 31-33 napos ciklus, utolsó menstruáció első napja május 30.

Teszt negatív, eddig nem késett sosem ennyit. Mellbimbó érzékenység van, meg fog jönni érzés nincs.

Remélem sikerül mindhármunknak! :)) Drukk!

(Lehetséges még a pozi teszt szerintetek??)

2013. júl. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Az előző terhességemből kiindulva,lehetséges.Nekem akkor is soká mutatta ki,csak kíváncsi voltam,hogy átlagos esetben most már ki kellene-e mutatnia.... :)várom azért a fejleményeket. :)
2013. júl. 4. 19:57
 6/11 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Nekem május 26-án jött meg utoljára, holnap reggel csinálok egy tesztet! Drukkolok nektek! (és magamnak is...:)

2013. júl. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Nekem tegnap negativ lett, pedig én majd egy héttel előtted járok. Nálad mi a helyzet? Akkor én várom a mensit, csak nem tudom miért késik akkor...
2013. júl. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nekem ma negatív.Nem is értem,hogy miért késik ennyit! Az lehetséges,hogy még nem állt be a ciklusom hossza a szoptatás után?Mert azóta még csak egyszer jött meg,de az teljesen normális volt.Ez volt májusban.
2013. júl. 6. 17:17
 9/11 anonim ***** válasza:
Szia! Megint előző vagyok. Akkor valószinüleg az a helyzet, hogy még nem állt vissza a rendes ciklusod. Az esetleges éjszakai nem alvás, az izgalom a lehetséges terhesség miatt, az időváltozás, a hormonváltozás, mind-mind kihatással van a menstruációra. Amikor én is abbahagytam a szoptatást utána kellett talán 3-4 menstruáció mire beállt úgy mint régen. A vérzés hossza, erőssége, és nekem azóta inkább 30-35 napra jön meg, pedig a szülések előtt 28 napos ciklusaim voltak. Most én is várok, de ha még 1-2 hétig nem jön meg, elmegyek nőgyógyászhoz. Nem tudom, te hogy gondolod, de talán egy telefont megér h felhivd a dokit és megnyugtasson h légy türelemmel, vagy elhivjon egy kontroll vizsgálatra. Mennyi idős a babád?
2013. júl. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
8 hónapos a kisfiam. :) Egyébként is készültem ebben a hónapban a dokimhoz,csak arra vártam,hogy megjöjjön és elmúljon. :)De holnap kérek is időpontot.Nálad mi a helyzet?Még mindig negatív?
2013. júl. 7. 13:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!