Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek lehetek terhes?

Szerintetek lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Misszed abortuszom volt Április 30-án.

És véreztem 7-ig. Utána rá kb:5/napra együtt voltam a párommal.Utána Június 1-én volt 3 napig vérzésem.

utána is együtt voltam a párommal azóta többször is.

És közben ahogy együtt voltam a párommal utána pecsételő vérzéseim voltak volt olyan is hogy nem voltam vele együtt de akkor is volt pecsételő vérzésem.

És azóta kisebb hányingereim vannak ,mellem fáj,menstruációs görcseim vannak de ez nem folyamatos, has puffadásom is van!Csináltam tesztet is kb 3 napja de negatívat mutatott.

Szerintetek ez mi ? Lehet terhes vagyok?


2013. júl. 3. 23:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Ismereteim szerint missed ab után a ciklusnak kell egy kis idő, hogy rendszereződjön. Sok orvos azt mondja 3 hónapot, vagy fél évet kell várni, mire lehet próbálkozni, de a tapasztalatok szerint nem éri meg várni, mert missed ab után nagyobb az esélye a terhességnek.


Szerintem először is próbálj megnyugodni, kicsit tereld el a gondolataidat, és hétfőn tesztelj újra.

De ne éld bele magadat, sajnos lehet hogy a hormonjaid szórakoznak.

2013. júl. 4. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm a választ.
2013. júl. 4. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!