Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Sokszor van hogy késik, de már a 20.napja nem jött meg.. barátommal mostanában nem túl rózsás ahelyzetünk, de körülbelül 2hete voltunk együtt 5hónap után.. Eddig sose volt gond, nem védekeztünk,( csak az első honapokba) mert nem estem teherbe.(rendszeresen éltünk nemi életet naponta 2x-3x.) Barátnőm azt mondta lehet azért mert pihentünk hónapokat, és ivarérettebb. létezik ilyen? mennyi az esélye hogy terhes vagyok?
2013. júl. 3. 22:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Basszus csinálj egy tesztet és megtudod!!!!
2013. júl. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
engem igazából az érdekelne, hogy létezik hogy barátom ivarérettebb-e? tesztben én nem hiszek!
2013. júl. 3. 22:12
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hogy te mennyire buta vagy...
2013. júl. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

NEm hiszel a tesztben :D :D :D röhejes vagy :D de komolyan!!!!

Inkább elhiszed amit itt látatlanban mondanak minth csinálj egy tesztet. Nem fog álpozit mutatni ha nem vagy terhes csak akkor lehet rossza a dolog ha hamar csináltad de mivel írod h nem jön meg akkor már kimutatná!!!

Meg mi az h ivarérettebb egy pasi??? Esetleg olyan van h a nő termékenyebb mert peteérése van.

Annyi még h ha minden nap együtt vagytok azt mondják nem jó próbálkozásnak hanem 2 naponta. De amit te írsz irtó nagy baromság!

Továbbra is tegyél fel még vagy 10000 kérdést arról h "Lehetek terhes?" minth leteszteld. -.-

És ilyen tényleg van???

2013. júl. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Akkor menj el nőgyógyászhoz. Vagy neki sem hiszel?

Nincs olyan, hogy egy férfi "ivarérettebb".

A spermiumok 2 nap után tökéletesen ugyanolyanok, mint 5 hónap után.

2013. júl. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem akarom elhinni, hogy felnőtt vagy
2013. júl. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A tesztek biológiai tényeken alapuló vizsgálatok, nem érdekli őket a TE hited. Ezért objektív.


Az ivarérettség már tinédzserkorban kialakul. Teljesen mindegy, hogy 5 nap után vagy 5 hónap után szexeltek. Az eredmény ugyanaz.

2013. júl. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nagyon felelőtlen vagy!Ha nem rózsás a helyzet,miért védekezés nélkül szexelsz?Ne hari,de hány éves vagy?
2013. júl. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
IQ alapján kb 14 éves!
2013. júl. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!