Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5. dpo-n ekkora hőleesés...

5. dpo-n ekkora hőleesés mitől lehet?

Figyelt kérdés

Tegnap egész nap és éjszaka olyan hőhullámaim voltak, hogy alig tudtam aludni. Menzesz előtti nap szokott nekem ilyen lenni, amikor hirtelen sokat esik a hő, erre ma reggelre ilyen görbét produkáltam:

[link]

[link]

[link]


Reggel alig bírtam kiegyenesedni, mert szúrt a petefészkemnél, mint amikor futás közben beszorul a levegő.

Tudom, nem vagytok orvosok, csak tippeket várok ;)



2013. júl. 1. 14:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ma lesz pozitív az ovu teszted, szóval holnaptól fog emelkedni. Legalábbis úgy tűnik, ha mondjuk azt is nézzük, hogy az előző ciklusod is 28 napos volt, akkor tök esedékes ma/holnap az ovuláció.
2013. júl. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi, bár már megvolt hónap elején több napig tartó tojásfehérje folyás, petefészek szurka, és a hőm is felment 10. naptól. Nekem sose ugrál a hőm, vonalegyenes az összes görbém. Ha egyszer emelkedik, az tutira ovutól van...

Én inkább egy 2. ovura gondoltam, mivel Clostyt szedtem ebben a hónapban :)

2013. júl. 1. 15:17
 3/6 A kérdező kommentje:
12. cn-on kellett volna uh-ra mennem, de szombatra esett. Így maradt a hétfő, ami Semmelweis-nap (hurrá!), de holnap elmegyek, csak hogy nyugodt legyek, hogy nem cisztásodtam el :) Kíváncsi vagyok :)
2013. júl. 1. 15:24
 4/6 A kérdező kommentje:
5 perce csináltam meg az ovutesztet, de teljesen negatív (egycsíkos ráadásul), úgyhogy ez nem ovu lesz :)
2013. júl. 1. 16:59
 5/6 A kérdező kommentje:

A mai hő:

[link]

2013. júl. 2. 07:09
 6/6 A kérdező kommentje:

Ez a görbe olyan, mintha az enyém tükörképe lenne :)

[link]

2013. júl. 3. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!