Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor eshet teherbe a nő?...

Mikor eshet teherbe a nő? Csak mikor peteérése van, vagy bármikor?

Figyelt kérdés
Menstruáció előtti hétben-hetekben mennyi az esély?
2009. okt. 15. 08:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Hàt, a teherbe eséshez kell egy érett petesejt.. Azonban sokszor valamilyen ok miatt - egy egyszeru fàradtsàgtol kezdve egészen valamilyen betegségig- koràbban vagy késobb is bekovetkezhet petérés, mint a ciklus kozepe, igy van, hogy nehéz eltalàlnia peteérés pontos idopontjàt :)
2009. okt. 15. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Én ugy tudom, hogy ugyebár peteérésed,azaz tüszőrepedésed a ciklusod 14. napján van.Nos ezt megelőzően 2-3 nappal jó ha együtt vagytok, mert a sperma akár 72 órával az együttlét után is életképes a szervezetedben, igy már nagyobb az esélye,hogy találkozik a kiszabadult petéddel.

Én igy számoltam, és igy is voltunk együtt a párommal.Na meg a peteérés napján.

Ma reggel lett egy halvány pozi tesztem, szombatra nem várom!

Remélem tudtam segieni!

Szép napot

2009. okt. 15. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

KB szombatra várom..

Meg vagyok fázva már kb 2 hete, ha nem több.. kedden volt egy baleset.. lehetek terhes?

2009. okt. 15. 09:12
 4/6 A kérdező kommentje:

én még nem szeretnék babát, ezért írtam balesetnek.. :(

szóval szerintetek mennyi esély van a terhességre?

2009. okt. 15. 09:14
 5/6 A kérdező kommentje:
ciklus végefelé kevés az esély, igaz?
2009. okt. 15. 09:15
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodt lehetsz, ha szombaton kellene megjönnie semmi esély a babára!
2009. okt. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!