Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lehet az ok? Sosem lesz...

Mi lehet az ok? Sosem lesz normális ez a dolog?

Figyelt kérdés

Régóta szeretnénk a picurt. Most kezdtem az ovu tesztet. Mérem a hőm és vezetem is. Eddig azt hiszem rosszkor lehettünk együtt, vag most már teljesen tanácstalan vagyok. Segítsetek. A múlt hónapban késett 2 napot a mensim. Ezért a teganpi pémet a ciklus.hu átdobta szerdára. Péntek óta tesztelek is. Eddig minden negatív, tegnap volt halvány második csíkom. De péntek óta tojásfehérje nyákom van ami már csökken és a hőm is szombat reggel volt 36,4 azóta 36,6-36,7. A ciklus.hu-n csak az előző hónapban tünt fel hogy behúzta a függőleges vonalat a pé napomra eddig sosem. Azt hittem azt törli később, de még mindig ott van a múlt hónapban. Eddig nem lett volna pém? A hőleesésem minden görbénél szépen kijön és tojásfehérjéztem is, igaz nem azon a napon ahová a gép mondta.

Teljesen meg vagyok kavarodva. Várjam ki a tesztet. Most már nem tudom minek higgyek. Minden mást mutat. Légyszi írjatok.


2008. jún. 23. 08:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha már egyszer volt halvány 2. csíkod,akkor terhes vagy,fölösleges tovább rágódni mindenen.
2008. jún. 23. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ovu teszteltem nem terhességit. Ezért vagyok ideges...
2008. jún. 23. 08:56
 3/5 anonim ***** válasza:

Szió!

A ciklus.hu nem mindig jó helyre teszi be a vonalat, ne aggódj, semmi gond.

Az LH teszt a legeslegjobb, szerintem csináld végig amíg erős két csík nem lesz, mert halvány csík az még negatívat jelez! Közel egyforma erősségű legyen a két csík, utána lehet akció! :)

A hőd alapján mintha lett volna pé, de lehet hogy nincs összefüggés hogy felemelkedett, lehetséges az is, hogy MOST lesz nemsokára! volt már olyan sok lánynak a görbéjén lehet látni, hogy többször megpróbálkozott a szervezet a peteéréssel.

Ne aggódj, nem lesz semmi gond, csak nyugi :) Az lh teszten tudsz spórolni (félbe tudod vágni, a kazettásat is ketté lehet pattintani, és így már 10 teszted van)

Van egy szuper oldal: www.babatervezok.otthona.net itt rengeteg jó dolgot, és információt találsz az LH tesztről, a ovulációs nyákról, a hőmérségletről!!

Kívánom a legjobbakat!

2008. jún. 23. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm.
2008. jún. 23. 09:13
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem - bár könnyű ezt mondani - próbálj meg nem görcsölni ennyire. Ha folyton csak számolsz, a netet nézed, idegesíted magad, hogy mi van, mi nincs és miért nincs, akkor sokkal nehezebben fogsz teherbe esni. El kéne felejtened 1-2 hónapra ezt az egészet. Nyár van, menjetek a pároddal strandolni, kirándulni, bújjatok össze, romantikázzatok, hagyd, hogy a szervezeted egy kicsit kijöjjön ebből a görcsös "gyereket akarok" állapotból. Sokszor, ha egy nő elengedi magát akkor esik pont teherbe, mert az agya nem az idegeskedéssel van elfoglalva és rendben vannak a hormonszintek is akkor. Csak élvezd a nyarat és megjön az a babóca, ha akar és ha a tested úgy ítéli meg, hogy megfelelő állapotban van hozzá. Ez a mostani nem igazán az.

Sok sikert!

2008. jún. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!