Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Normális, hogy sosem jön meg...

Normális, hogy sosem jön meg időben?

Figyelt kérdés

Áprilisban hagytm abba a fogigátlót. Azóta (az első 2 hónap kivételével) mindig késik (35-40 nap, egyszer 61). Én régebben éreztem a pé-t, mert fájt az oldalam. Április óta kb 3-4-szer éreztem, az utóbbi hónapban hőmérőzök is és szerintem nincs pé-m. Voltam nődokinál (sztk) 2 hete, közölte, hogy nem vagyok terhes menjek vissza, ha késik. 1 hét késésnél visszamentem, megint megnézte, hogy nem vagyok terhes (mintha én nem tudtam volna), ha 2 hétig még késik menjek el vizelet vizsgálatra (terhességet vizsgálnak), mondtam jó, de miért késik állandóan, erre közölte, hogy gyógyszer szedés után előfordul. Szerintetek én érzem csak úgy, hogy ennyi kevés és vizsgálni kéne vgy túllihegem a dolgot és várjak még pár hónapot?

Előre is köszi a válaszokat!


2008. dec. 17. 00:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nem loheged túl! Én is így voltam!Én májusban hagytam abba a gyógyszert és júniu vége óta egyszer sem jött meg! Elmentem egy orvoshoz, aki ugyanazt mondta, mint neked! Aztán elmentem egy másikhoz, aki megállapította, hogy PCS vagyok! Felírta a norcolut gyógyszert amitől tegnap megjött, úgyhogy holnap kell vissza mennem a dokihoz, és elkezdi a stimulálást, mert eddig egyáltalán nem volt peteérésem. Nem gondoltál még arra, hogy magán doki menj? Sokkal kedvesebbek, jobban oda figyelnek rád. Szóval sokkal biztonságosabb szerintem! Igaz egy kicsit drágább, de ennyit megér a saját egészséget és az, hogy minél hamarabb babád legyen szerintem!
2008. dec. 17. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Annyit mondott, hogy cisztát nem lát. Gondolkozom a magándokin, csak nem ismerek egyet sem. És utálom, hogy fizetem a tb-t (nem keveset), sose járok orvoshoz, mert szerencsére nem vagyok beteges, és egyszer van problémám és akkor is magánorvoshoz kell menjek, hogy valami történjen!
2008. dec. 17. 12:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!