Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit csináljak, ha engem...

Mit csináljak, ha engem terhes nők vesznek körül és mindig áradoznak a terhességükről és pontosan tudják, hogy én meg amiatt vagyok rosszkedvű, h nekünk nem jött össze?!

Figyelt kérdés
nem tudom hogyan lereagàlni, még jobban elszomorodom tőle és úgy érzem abszolút nincsenek rám tekintettel
2013. jún. 23. 16:43
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Igen pontosan így van,csak magamra/magunkra fordítom minden figyelmemet és energiámat....Én is szívből kívánok neked és mindenki másnak boldogságot,kitartást és sikert :) Hiszem,hogy itt mind fogunk ugyanitt tartani és akkor mi leszünk a legboldogabbak :)
2013. jún. 25. 10:43
 12/12 anonim ***** válasza:
Ugyanezt tapasztaltam, amíg a barátnőmnek nem sikerült a baba, addig mindig kérdezgetett, hogy mi van velem, amióta meg várandós lett (sőt, amióta én csak próbálkozok, meg is szült) azóta nem érdekli. "Elfelejtette", hogy neki is volt ilyen problémája...
2013. jún. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!