Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beszállok én is a körbe,...

Beszállok én is a körbe, lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Tudni kell, hogy mi megszakításos módszerrel dolgozunk, meg azt is, hogy iszonyat nagy stressz van/volt rajtunk az elmúlt hónapban, így nem nagyon voltunk együtt. Ha egyszer v kétszer.

az előző havim már késett egy hetet, majd kb 14nappal később rá, megint megjött. DE!

barna. barna. barna. barna.

Az első alkalommal barnázásból lett pirosabb, majd annyi volt. (kb 3 nap volt)

Most mikor megint megjött 17.-én barna volt 2 napig, tisztaságival el voltam, majd felerősödött 1 napra, és most már kikopóban, de még barna.

16.-án volt egy erős fejfájásom, szédültem, de ezt be tudom annak, hogy nem ettem, viszont ittam rostos üdítőt, amivel elvileg nem kellett volna lennie.

illetve elég kívánós vagyok, de ez korábban is fenn állt(tiszta zagyva vagyok e téren)

Gyakran kell pisilni rohangálni, holott annyira nem is iszom sokat.

A melleim el vannak köszönik szépen, semmi jelét nem adják.

Kisebb alhasi puffadásom van,de annak a vége szellentés.

Aludni pedig mindig is tudtam, nem tudom szétválasztani, ha esetleg terhes lennék.

Tesztet 16.-án csináltam, amit elszúrtam, mert nem vártam 5 percet, a kukát azóta kivittük, esélyem nem volt visszatúrni. Utána kezdődött a barnázás.

Jártam dokinál megkérdezni, h ez normális-é, aszondta ja, ha megint/tartósan előfordul, akkor van baj s akkor menjek vissza. Nem volt kivizsgálás, senki nem akart, csak kérdeztem tőle.

Tesztet akarok megint venni, de rendszerint elfelejtem ha a bolt közelében vagyok :/...

Szerintetek?


2013. jún. 22. 17:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha megszakítással védekeztek, akkor IGEN, lehetsz terhes, mert az nem védekezés!!!!!
2013. jún. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Hát 23 éves vagyok, 3 éve élek szexuális életet, és a 3 évem 89%-át védekezéssel töltöttem. A maradékon az óvszer és az önmegtartóztatás osztozkodik.

Nem szeretem az óvszert. Borzalmas.

Önmegtartóztatás, meg ha betegek voltunk :D..

Bár náthára kifejezetten jó a szex! :D

2013. jún. 22. 17:39
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen, lehetsz. Sot, ami azt illeti, szerintem az vagy tutira.
2013. jún. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Egy újabb értelmes kérdés.

AM ha ennyire foglalkoztat a kérdés h tudod elfelejteni h vegyél egy tesztet. Ez lenne az utolsó. Hamarabb felejteném el a kenyeret mint ezt!!!!

Már ne is haragudj 23 éves vagy akkor tudhatnád h esélyes a terhesség de azért most komolyan ilyen leírtakból eldönteni terhes vagy-e. ÉS ha mindenki azt mondja h az vagy??? Mész is a védőnőhöz a kis könyvedért???

2013. jún. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Jaj, ne legyél utolsó ilyen morcos :)


Igazából fogalmam sincs, h milyen terhesnek lenni, vágyni babára nagyon vágyom, simán be is képzelhetem magamnak...


Csak olvasgattam a forumokat, cikkeket, aztán úgy határoztam, h feldobom a kérdést, egyel kevesebb v több.. Szerintem az enyém még egész értelmes, mert nem azt kérdeztem, hogy ruhán keresztül most terhes lettem-e :D

Hogy ha mindenki azt írja, ja, többen leszünk, akkor max nyugtázom azt.

Ha meg mondják, h ez ciszta lesz fiam, akkor idegeskedem egy sort :D és elcaplatok a dokihoz.

2013. jún. 22. 19:53
 6/8 anonim ***** válasza:
Én a doki előtt csinálnék egy tesztet! Most már bármelyik kimutatná!
2013. jún. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Kidobtad a tesztet 5 perc előtt? Miért, harapott? Tényleg nagyon fura a kérdesed! Persze, hogy lehetsz terhes, de ez soha nem fog kiderülni, hogyha orvoshoz csak beszélgetni jársz, és úgy csinalsz tesztet, hogy nem várod meg az eredményt.
2013. jún. 23. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Ja nem az orvoshoz csak azért mentem, h megtudjam "biztosan" a barnázás okát, ő felsorolt pár dolgot, de a terhességet kizárta, mert szerintem félreértett a vérzést illetően.. vagy rosszul mondtam, passz...


A terhességi tesztnél meg nem tudom hol járt az eszem, negativ lett, kidobtam. Másnap rájöttem, hogy meg kéne várni az öt percet...


Csak azért írtam ki a kérdésemet, h majd aki a keresőbe írja a fenti kifejezéseket eljusson ide, ahova is majd beírom, h terhes vagyok, v nem, és akkor nem kell ezredjére is kiírnia :) :P

2013. jún. 23. 12:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!