Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Így is jöhet a baba? Akkor...

Így is jöhet a baba? Akkor még néhány napom van a pé ig?

Figyelt kérdés
most kezdtem az ovu tesztet 3 napja. Tojásfehérje nyákom van 3 napja de a teszt csak ma lett nagyon halvány 2 csíkos. Úgy tudom az még negatívot jelent. Ha ennél az állapotnál voltunk együtt lehet belőle baba? Bár próbáljuk később is csak kérdezem. Már régóta próbálkozunk valami támpontot keresek.
2008. jún. 22. 18:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Érdekes dolog ez. Egyik ismerősöm azt mondta, hogy neki a tojásfehérje után 5 nappal van a peteérése. Ha úgy működsz mint ő, akkor még 1-2 nap és pozitív lesz az eredmény.
2008. jún. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A két csík nem lesz egyforma sötét színű. Én is teszteltem és amikor a legerősebbnek ítéltem a csíkot akkor már előző nap voltunk együtt meg utána is. Majd csináltam egy biztonsági tesztet, hogy lesz-e még sötétebb a vonal, de már nem volt semmilyen, viszont én terhes lettem:-) Szóval simán sikerülhet neked is hiszen a spermium még éldegél egy darabig úgy 72 óráig is akár.
2008. jún. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm.remélem most sikerül.gratula és sok sikert Nektek
2008. jún. 22. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!