Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha pár napja van néhány csepp...

Ha pár napja van néhány csepp vérzés, akkor elmegy a baba?

Figyelt kérdés
Már írtam pár napja, nekem volt kedden 6 mm a nyálkahártyám, egy pozitív otthoni és laboros teszttel. Milyen erősségű vérzés jelenti, hogy nem marad meg? Nekem csak nagyon kevés, pecsételő. Amúgy a labor szerinti nem tévedhet, ugye?
2009. jan. 2. 14:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem a tesztnek és a labornak már biztosan hihetsz. A vérzéssel vigyázz, ha nem szűnik meg, akkor menj dokihoz! Terhesség alatti vérzés nem jelent jót!

Nekem is pecsételő vérzés jelentkezett, majd egyre több...és sajna vetélés lett a vége.

2009. jan. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

A vetéléssel az a probléma, hogy nincs mindig tünete, vagyis akkor is elmehet a baba, ha látszólag minden rendben van.

A terhességi teszt a terhes szervezete által termelt hcg jelenlétét teszteli. A szervezet viszont nem mindig tudja, hogy már nincs élő terhesség, ezért még termelheti a hcg-t akkor is, amikor már nincs is baba.


Mindezt azért írtam le, mert sajnos nem kell hozzá pár csepp vér sem...

Nem normális a terhesség alatt még a pecsételő vérzés sem! Beágyazódás alatt minimális lehet, de akkor is jobb, ha a doki mondja, hogy minden rendben van. Mindenképpen menj el orvoshoz!

2009. jan. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Beágyazódásnál lehet pár csepp vérzés, de nem szabad erősnek lennie! Ha nem múlik el, menj el nőgyógyászhoz nehogy tényleg vetélés legyen a vége. Sajnos van " csendes " vetélés is, és a baba a menstruációval távozik.. Remélem veled nem fordul ilyen elő!
2009. jan. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nekem is pár csepp pecsételővel kezdődött sajnos,elmentem dokihoz írt valami hormont,de korai szakaszban többet nem tudnak tenni.

Utána pár nappal barnás váladék,két hét múlva az uh-on mondták hogy nem fejlődik,el kell venni,nem indult spontán vetélés.

Nem akarlak ijesztgetni de nem jó jel a vér,mindenképp menj orvoshoz. Sok sikert!

2009. jan. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!