Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Próbálkozzak még az ovutesztte...

Próbálkozzak még az ovuteszttel és társaival?

Figyelt kérdés
Fél éve nem jön össze a baba, pedig már mindent bevetetteünk (hőmérő, mikroszkóp, ovuteszt, 2 naponta szex, gyertyaállás, stb.). Júli elején (pé környékén) elmegyünk nyaralni a párommal, vigyem magammal a "laboratóriumot" is vagy inkább ne is foglalkozzak vele, hátha anélkül is összejön?
2008. jún. 22. 18:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Sztem nem kell a laboratorium, mert minél jobban stresszelsz rajta annál kevésbé fog összejönni. Egyébként meg az hogy fél éve próbálkoztok az még semmi. 100-ból 1 nő esik elsőre teherbe. Rengeteg dologtól függ! Csak ne görcsöljetek rajta.Az a lényeg.
2008. jún. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egyébként mutatott pozitívat peteérésre?

Ha igen akkor vidd és ha pozitív próbálkozz..másfél év után kaptam gyógyszert, mert nem volt peteérésem..a gyertyaállast meg hagyd meg a Béres Alexandrának, elég ha csak fekszel, ugyanis gyertyaállás közben a vér a gravitáció miatt elfolyik azokról a területekről, ahol épp szükség lenne rá.

Ha nyaralás után sincs semmi alkalmas lesz felkeresni egy dokit.

2008. jún. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nehogy vigyél bármit is, magatokat és kész. Sőt, ha lehet még azt se nézd hanyadika van. Mi is pontosan ezt fogjuk tenni. Sokkal könnyebben jön amire nem számít az ember.
2008. jún. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors válaszokat! Igen, 3 hónapig csináltam az ovutesztet, minden alkalommal pozitív volt, utána (kis késéssel bár), de felment a hő is.

Az utóbbi hónapban nem csináltam semmit, csak 2 naponta együtt voltunk, de így sem jött össze.

Sok helyről hallottam, hogy jót tesz a klímaváltozás, bízom benne, hogy mi is 2-en megyünk és 3-an jövünk haza!

2008. jún. 22. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!