Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt már aki az elmaradt...

Volt már aki az elmaradt menzesze után negatívat tesztelt (esetleg többször is), és mégis terhes volt? Van még reményem?

Figyelt kérdés
Ált. 32-35 napos a ciklusom. Most a 38.nap van, és még mindig nem jött meg. Csináltam tesztet a 34. és a 36. nappon is. Negatív lett! Szerintetek van még reményem?
2009. okt. 13. 07:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Sziasztok!Remény az addig van, amig meg nem jön. Lehet, hogy sikerült a baba, de az is lehet, hogy később volt PÉ-d, és azért késik a mensid is. Vagy lehet, hogy egyáltalán nem volt PÉ. Ha vezeted a hődet, ez kiderül belőle, ha nem, akkor sajnos ezek csak tippek. De én kivánom, hogy egy késői PÉ-ből lett baba miatt késsen, és azért ne mutassa még ki a teszt! :-))
2009. okt. 13. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Bocsi! Szia akart lenni az eleje :-)))) De remélem még kapsz választ rajtam kivül is, és akkor már helyesen irtam :-))) -előző voltam
2009. okt. 13. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
szia! nekem is pont ennyi naposak a ciklusaim és a 41.napon vagyok 3 negatív teszttel.én sem tudom mi van és nem is érzek semmit. szerintem még reménykedjünk!
2009. okt. 13. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem az első babámnál több negatív teszt is volt, végül 9 nap késés után lett először pozitív!
2009. okt. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nagyon szeretném, ha végre tényleg a Babám miatt késne!

De a negatív teszt ellenére tüneteitek voltak?

Nyár elején fajt a mellem, és szúrt a hasam. Akkor ki is derült, hogy babam van.(elso teszt +)De sajnos Ő nem maradt meg nekem.:( Most "csak" a melleim fajnak, es nagyobbak, de a hasam nem szúr és a teszt is negatív! De menzesz még mindig nincs!

Nem akarok orvoshoz menni, reménykedni akarok még....

2009. okt. 13. 15:52
 6/9 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló vagyok. Nekem a 9 nap alatt nem volt tünetem, csak a pozi teszt után pár nappal lettek. Úgyhogy nem is értettem, miért késik, de hála Istennek, baba lett belőle! Sok sikert!
2009. okt. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Megint az utolsó vagyok. Tudsz már valamit?
2009. okt. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Tudok. Sztem már orvos lesz belőle!

a 39.napomon csinaltam egy ujabb tesztet, 10es erzekenysegut. -lett. Most olyan mintha meg akarna jonni, van nemi barnas vmi, nem mondanam menzesznek!

Ugyhogy baba sajnos nincs. Remelem hogy baj sincs!

2009. okt. 16. 09:49
 9/9 anonim ***** válasza:
Sajnálom! Nagy baj biztos nincs, és reméljük, hamarosan a baba is megérkezik! Sok sikert!
2009. okt. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!