Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Járt már úgy vki h rendszeres...

Járt már úgy vki h rendszeres volt a ciklusa és elkezdte szedni a clostilbegyt-et és késett a mensije?

Figyelt kérdés
Terhességi teszt negatív. Mi lehet akkor a baj?

2013. jún. 20. 14:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
mikor kell emgjöjjön és hány naposak a ciklusaid, hőgörbe? ovuteszt vagy valami volt?
2013. jún. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
28 napos ciklus és 3 napja késik. UH-n nézték a tüszőérést.
2013. jún. 20. 14:44
 3/13 anonim ***** válasza:

na! ez jó hír! :)

akkor volt tüsző is? Mekkora volt? voltak tünetei hogy megrepedt? vagy kaptál tüszőrepesztő szurit?


Nekem csak 1 hét múlva lett halvány pozitív a tesztem. Szerintem holnap reggel vagy 2 nap múlva tesztelj újat! Reggeli vizeletből volt a teszt?

2013. jún. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Tüszőrepesztőt nem kaptam, de a tüsző elég nagy volt 26mm, bár a doki azt mondta h ez jó és rá 2napjára elmúlt a feszítő érzés. Talán akkor megrepedhetett.

Reggeliből teszteltem.

Ennyi ideig nem szokott késni, viszont semmi tünetem nincs h baba lenne a dologban:(

2013. jún. 20. 15:10
 5/13 anonim ***** válasza:
OFF: ha rendszeres volt a ciklusod, akkor miért kellett a closti?
2013. jún. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
hogy legyen tüszőérésem
2013. jún. 20. 15:18
 7/13 anonim ***** válasza:
én ugyanezért kaptam. Az a tüsző ha már 26 volt akkor már meg kellett repedjen... Menj vissza a dokihoz mert a closti sajnos olyat is csinál hogy túl stimulál és cisztás leszel (amitől nem tud megjönni) és észre se veszed esetleg... Nekem se tünt fel... semmim nem fájt és egy 6 centis cisztám volt a petefészkemen...
2013. jún. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Na igen. ettől félek én is. Szerinted ha éreztem h feszít és egy idő után elmúlt, akkor elképzelhető h megrepedt vagy az is lehet h még ott maradt? Akkor nem kellett volna tovább fájnia?

Neked sem jött meg a ciszta miatt? Mit csinált a doki?

2013. jún. 20. 15:27
 9/13 anonim ***** válasza:

kaptam valami bogyót amitől megjött (nem tudom már a nevét) 1 hónap múlva a kontrollon sehol nem volt a cisztám...


Ott nem tud maradni. A tüsződ az növöget szépen és ha elérte azt a nagyságot mikor úgy dönt hogy megreped akkor megreped, ha nem akkor elkezd elöregedni (nem lesz szabályos kör alakú összeesik és cisztád lesz)

Szerintem mindenképp doki.

2013. jún. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nekem volt nemrég egy 30mmes cisztám, a tünete az volt hogy ugyanugy feszített, mert nem repedt meg. Szóval ha elmúlt a feszítő érzés akkor megrepedt. Hanyadik closty hónapod?

Attól is függ hány napig szedted mijen adagban, meg hogy hanyadik napon látta a 26 mmert, és most hanyadik napon vagy.

2013. jún. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!