Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » PCO-m van es most vagyok tul...

PCO-m van es most vagyok tul az elso clostis honapon. 24-en kene megjojjon de ma reggel (22-en) mar halvanyan behuzta a masodik csikot. Hihetek a tesztnek? Kimutathatja mar ilyen koran a terhesseget?

Figyelt kérdés

Felek hogy nagyon beleelem magam aztan meg rendesen megjon.

Teszteljek holnap is?


2008. jún. 22. 08:47
 1/5 anonim ***** válasza:

szia!a halvány csík is csík.de ha biztosra akarsz menni várj még pár napot és utánna tesztelj megint.

10 hetes kismami

2008. jún. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
de jó neked!én is pco-s vagyok nekem ez a 2.clostis hónapom.péntekre vártam,de nem jött meg.megkérdezhetném hogy van e valami tüneted,mert nekem semmi sincs,ami babára utal!nem is merek tesztelni!
2008. jún. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

A masodik valaszolonak irom hogy vannak tuneteim: megnottek a melleim es nagyon erzekenyek, faradt es almos vagyok (minden delutan lefekudtem egy orara olyan almos voltam pedig nem jellemzo ram a delutani szundi)

Hanyingerem nincs es remelem nem is lesz viszont sokszor megszedulok. Kb ennyi. Tesztelj batran pentek ota mar sok ido eltelt. Attol hogy nincsennek tuneteid meg lehet baba...nem vagyunk egyformak. Sok sikert

2008. jún. 22. 15:27
 4/5 anonim ***** válasza:

szia!

végülis baba lesz? hogy vagy? segített a closti?

2008. aug. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Bizony baba volt...mara mar 11 honapos az en fiacskam
2010. febr. 1. 07:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!