Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A beágyazódásos vérzés után a...

A beágyazódásos vérzés után a 3. napon reggel már kimutathatja a lily teszt?

Figyelt kérdés
Olyanom van otthon.
2009. jún. 18. 08:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Megnéztem a Lily használati útmutatóját, az van benne, hogy a terhesség már az elmaradt vérzés napján kimutatható. Az elmaradt vérzés előtti tesztelés erősen feltételesebb módban értendő. Kimutathatja, de egyáltalán nem biztos, hogy mindenkinél és minden esetben. Én sem Lilyvel,de más teszttel nem tesztelnék addig amíg el nem maradt a vérzés. Teljesen felesleges csalódást okozhat a teszt ára pedig ablakon kidobott pénz.
2009. jún. 18. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát azt nem tudom hogy a vérzés után mikor mutatja ki, nekem a nem várt előtti délután szép pozitív lett a lily teszt. Szerintem a nem várt napján reggel tesztelj először.
2009. jún. 18. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

De nem tudom, hogy mikorra ne várjam. A görbém:


[link]

2009. jún. 18. 09:12
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem nem egyértelmű. lehetett ovud a 23. és a 29. napon is. Ezekhez adj hozzá két hetet, akkor édemes először tesztelni.
2009. jún. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!