Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Azt hiszem pozitivat tesztelte...

Azt hiszem pozitivat teszteltem, de pár perc múlva eltűnt a csík. Van ilyen?

Figyelt kérdés

Kb 1 percre a pisibe mártás után egy írtó halvány csík megjelent a kontrol mellett, de néhány perc múlva teljesen eltűnt.

Félek, hogy csak a szemem káprázott.. Nagyon kellett sasolni, ha latható legyen.

10es érzékenységűvel teszteltem, 10.dpo-n, most délután.

Holnap reggel teszteljek megint? Úgy izgulok, majd kiugrik a szívem..



2013. jún. 18. 14:42
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
még csak 10 nappal vagy az egész után.. légy türelemmel!
2013. jún. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Az enyémek is ilyenek voltak akkor is amikor nem voltam babás.Fél percig látni lehet a halvány csikot.Most hogy terhes vagyok 8 dpon száradás után is látszott a második csik.
2013. jún. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Akkor lehet nem vagyok terhes :(
2013. jún. 18. 20:37
 14/16 anonim ***** válasza:
én nem tudom,hogy terhes vagyok e vagy sem,még nálam se derült ki de ugyanez a helyzet....mondjuk nekem már 6napja késik.....de semmi jele se menstruációnak a teszt alapján babának se(de bízom benne hogy bármi lehet)
2013. jún. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
nekem az x-epil, 13. dpo este már halvány pozi volt! És nem első pisit tettem el
2013. jún. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
hát egyrészt korai másrészt pedig eltűnt szóval szerintem nincs baba. a fiam 3 éves lesz és a csík a teszten a mai napig ott van. eltettem szép emlékként. kitartás várd meg hogy késsen. én hétfőre nem várom, és én is már teszteltem volna de megvárom a hétfőt. Drukkolok
2013. jún. 19. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!