Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » E Vitamin szedése mire jó?...

E Vitamin szedése mire jó? Nagyon sok helyen olvastam, akik babát szeretnének.

Figyelt kérdés
2013. jún. 15. 19:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Az E-vitamin sejtregeneráló, ezáltal pedig hozzájárul a méhnyálkahártya erősítéséhez, vastagodásához, ami ugyebár a fogantatás egyik fontos alapfeltétele.
2013. jún. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Januárban kezdtem el szedni (nem babásodás céljából), márciusban babás lettem :) Nem mondom, hogy ezért, de talán mégis hozzájárult :) (Előző voltam!)
2013. jún. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Melyiket ajánlod?:) Melyiket szedted? Nagyon várjuk a bébit... De sajnos még ezek szerint nem jött el az idő. Szedtél előtte fogamzáshátlót?
2013. jún. 15. 21:53
 4/8 anonim ***** válasza:

Én a BioExtra 400-at szedem, napi egyet.

Tavaly áprilisban tettem le a gyógyszert. Igaz, nem álltunk rá konkrétan a családalapításra, de úgy voltunk vele, nem baj, ha jön a baba. Nos, a babánk megszakítással fogant szinte pontosan egy évvel a fogamzásgátló abbahagyása után.

Sajnos, elvetéltem négy hete, de az E-vitamint és a folsavat szedem továbbra is rendületlenül, főleg, hogy a vetélés után csak 5 mm-es lett a méhnyálkahártyám. Fel kell turbóznom nagyon, bízom is erősen az E-vitaminban :)

És emellett egyéb jótékony hatása is van, úgyhogy mindenképpen érdemes ;) Sok sikert kívánok a babához :)

2013. jún. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekünk is segített szedtük mindketten a férjemmel napi 1 szemet. A dm-ben vettem 400 mg-os kb. 2000 Ft volt és nagyon jó!!Már fél éve próbálkoztunk szedtük 1 hónapig és egyből terhes lettem. Minden rendben is volt végig könnyen gyorsan szültem a Fiam most 10 hónapos. A tesónál is így fogjuk.. :)Én ajánlom!!
2013. jún. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a sok-sok hasznos választ.:) Mindenképpen elfogom kezdeni szedni az E vitamint. Nekem még nem jött meg sajnos, 2 hónapja tettem le a gyógyszert, és 2 hónapja nincsen mensim.:( De még várok vele, hátha hamarosan megjön. Sajnálom a bébit.:( Remélem hamarosan sikerül, és újra babás leszel. Sok sikert a Bébihez.:) Azért majd írj, hogy mi van!!! :) puszi
2013. jún. 16. 17:16
 7/8 anonim ***** válasza:

Ma megjött, ami azt jelenti, hogy nem sokára kezdhetjük, ill. folytathatjuk a szomorú események után a babásodást :) Remélem, hogy hamar lesz eredmény, ahogy az első babánál is volt :)

Neked is sok sikert a babához!!!!! :)

2013. jún. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nekem sajna nem...:( De jóóó:) Örülök neked:)
2013. jún. 16. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!