Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek lehetek terhes?...

Szerintetek lehetek terhes? 3hete volt spontán vetélésem, nemsokaig véreztem és nemis nagyon, müszeres beavatkozás nelkül. Az orvosom azt tanacsolta hogy ha akarunk babat, nemkell várnunk, probalkozhatunk.

Figyelt kérdés
igy kb egy hete voltunk együtt a párommal kétszer.s azota fura érzésem van es a mellbimbòm is mintha belenne barnulva (vagy csak kèpzelödök?) a doki szerint jövöhétre várhatò a menzeszem. van itt valaki aki járt már hasonloan?esetleg aki egyböl teherbesett veteles utan? ja amugy hetedik hét elöbb ment el a babam :(
2013. jún. 13. 18:01
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Milyen erdekes válasz...... Azért köszi "
2013. jún. 26. 06:45
 12/13 anonim ***** válasza:
Mi a bajod a válaszoló kérdésével? Racionális és megalapozott, csak éppen te nem tudsz rá válaszolni racionálisan és megalapozottan... -.-
2013. jún. 26. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Miként kéne râ válaszoljak? Megirtam hogy nemértem azért köszi,többet nemtudok. Oly valasz hogy te dolgod,minek kerdezed,ahogy erzed te tudod ez olyan dolog hogy nemmuszaj rá válaszolni senkinek ha felteszek kerdest. Ennyi
2013. jún. 26. 16:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!