Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek lehetek terhes?...

Szerintetek lehetek terhes? 3hete volt spontán vetélésem, nemsokaig véreztem és nemis nagyon, müszeres beavatkozás nelkül. Az orvosom azt tanacsolta hogy ha akarunk babat, nemkell várnunk, probalkozhatunk.

Figyelt kérdés
igy kb egy hete voltunk együtt a párommal kétszer.s azota fura érzésem van es a mellbimbòm is mintha belenne barnulva (vagy csak kèpzelödök?) a doki szerint jövöhétre várhatò a menzeszem. van itt valaki aki járt már hasonloan?esetleg aki egyböl teherbesett veteles utan? ja amugy hetedik hét elöbb ment el a babam :(
2013. jún. 13. 18:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Lehetsz terhes, de egy het alatt meg be sem agyazodott, szal terhes tuneted meg nem lehet.
2013. jún. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem rosszindulatból, de nagy felelőtlenség volt vetélés után azonnal egymásnak esni több okból is. Egyfelől a szervezetnek regenerálódnia kell, ha műtöttek, ha nem. Nekem is kb. 3 hete ment el a babám (8 hetesen), szintén spontán, nagyon véreztem és viszonylag sokáig is tartott a vérzés. A doki azt mondta, hogy a méhem a természetes kiürítést végzi, nincs ezzel gond. Szigorúan megtiltotta a házaséletet, ugyanis ilyenkor fennáll a gyulladás és fertőzés veszélye, főleg ha nem ürültél ki teljesen. Mindemellett azt mondják, hogy a méh a vetélés utáni első menstruációval "felejt". Nagyon meg kellett volna várni legalább az elsőt. Mi is azt várjuk nagyon, remélem, hamarosan jön és akkor nekiállhatunk.

Amúgy terhes tüneted még biztosan nincsenek, a beágyazódás kb. most történhet, ha egy hete voltatok együtt. Szerintem várj még. Ha nem vagy most terhes, akkor legalább a következő menstruációig. Nem kell annyira sietni, ha az előző baba is megfogant hamar és gyorsan, ahogy akartátok. Türelem.

2013. jún. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat,majd meglássuk mi lesz. de én anyira szeretnèk babát már,elöször is három hònap után lettem állapotos. szoval bízok benne hogy most minel hamarabb összejön .
2013. jún. 14. 15:40
 4/13 A kérdező kommentje:
ja,és a doktornö mondta hogy nemkell vàrnunk semedig...szerinte lehet ujbol probalkozni
2013. jún. 14. 15:42
 5/13 anonim ***** válasza:
Elvileg persze, hogy lehet próbálkozni azonnal, de én úgy gondolom, hogy a méh nem egy gép, amit beprogramozol, hogy "na, mostantól gyerekprojekt". DE! Kívánom, hogy sikerüljön! Én is vetéltem, én is nagyon-nagyon szeretném, úgyhogy az érzelmi részét tökéletesen megértem. Remélem, jó példa leszel számomra is arra, hogy vetélés után azonnal összejöhet az egészséges babó :) Tényleg szívből kívánom! Majd írj, hogy mi történik Veled! ;)
2013. jún. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy nagyon,köszii :) persze okvetlen megirom :)
2013. jún. 16. 15:57
 7/13 A kérdező kommentje:
Azota még nemjött meg a memzeszem.két nappal ezelött viszont pisiles utan a papir kicsit veres volt,és azota semi. Mit gondoltok?
2013. jún. 25. 17:05
 8/13 anonim ***** válasza:
Tesztet csináltál azóta? Az már biztosan kimutatja, ha babás vagy.
2013. jún. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Hat még nemcsinaltam,hetvegen akarok.
2013. jún. 25. 19:46
 10/13 anonim ***** válasza:

Abszolút a Te dolgod, de megkérdezhetem, hogy mire vársz? Ha babás vagy, egy vetélés után talán jobb lenne, ha mielőbb tudnál róla, hogy esetleg tudj csináltatni hormonvizsgálatot, hogy minden oké-e, vagy hasonló.

Ha meg nem baba miatt késik, lehet, hogy jó lenne tudni a késés okát. De csak magamból indulok ki, ahogy érzed. Én azt mondanám, hogy csinálj tesztet, talán már délutáni is kimutatja, de legkésőbb holnap reggel és az eredmény szerint meg tudod tenni a következő lépést. De hangsúlyozom, a Te dolgod, ahogy jónak látod.

2013. jún. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!