Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Erdemes tesztet venni ebben...

Erdemes tesztet venni ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Marcius elejen szedtek le a spiralt, mert nagyon begyulladt. Marciusban normalisan meg is volt a mensim. Aprilisban meg nem szedtem fog.gatlot, az antibiotikumok miatt. Parommal abban a honapban egyszer ketszer voltunk csak egyutt, de akkor is ovszerrel. Majd aprilisban meg volt normalisan. Aztan majus 14-en voltam vizsgalaton, 15en meg is jott. Akkor a mensi elso napjan kezdtem ujra fog.gatlot szedni. Az akkori mensim normalis volt. A parommal ugy alakult hogy az akkori mensimtol csak egyszer voltunk egyutt, de parom mar nem akart ovszert hasznalni. Mondtam neki hogy meg nem ved annyit a fog.gatlo, de azt mondta hogy ennyi ido utan mar biztosan hat, plusz tavaly marcius a szules ota vegre anelkul szeretne. Nem orultem neki, de vegul igy alakult. Most mivel 28 szemet vegig szedtem rendesen minden nap ugyanabban az idoben, egy szemet sem hagytam ki, junius 5-en jott meg, de eleg keves, plusz 7-ig tartott. Az is inkabb barnazgatas volt. A problemam az hogy par napja, hanyingerem volt mar tobbszor is, es reggel mar ketszer keltem ugy hogy nagyon szedultem. Semmi mas tunetem nincs.

Ilyen esetben erdemes mar tesztet venni? Fuggetlen attol hogy vegul is most megvolt de csak par napra???

bocsanat hogy hosszu lett

koszonom a valaszokat


2013. jún. 13. 08:52
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem vegyél,és akkor megnyugszol.
2013. jún. 13. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én a legapróbb jelre is vennék, hiszen nem drága, és viszonylag megbízható! Vegyél 2 félét és más napokon csináld meg őket!
2013. jún. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Mindenkepp veszek akkor, aztan kiderul. Koszonom a valaszokat
2013. jún. 13. 12:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!