Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok! Van még remény?

Lányok! Van még remény?

Figyelt kérdés
3. napja késik. Minimális mell érzékenység,tegnap erősebb mensis fájás szerű, hőm fenn,mára éppen pici mensis érzés de nega teszt. Néha kis émelygés, hányinger-->de ez másnak is betudható végülis.
2013. jún. 11. 08:40
 1/10 A kérdező kommentje:
Ja és még annyi, hogy feltűnően gyakrabban járok pisilni. Lehet megviccel a szervezetem?
2013. jún. 11. 08:48
 2/10 anonim ***** válasza:
ha nem jön meg reggelig akkor tesztelj reggel megint első pisiből.amíg nem jön meg addig van remény.drukkolok neked
2013. jún. 11. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ne keresd a tüneteket még azok nem nagyon lehetnek.Ha nega a teszt nem hiszem hogy terhes vagy de lehet korán csináltad ha nem jön meg 2 naponta lehet ismételgetni szoritok:)
2013. jún. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2013. jún. 11. 10:36
 5/10 anonim ***** válasza:

Remény van, persze.

De mi lenne, ha most megpróbálnád figyelmen kívül hagyni a jeleket, és mondjuk 2-3 nap múlva tesztelnél ismét. Addig vedd úgy,hogy nincs baba. Maximum meglepetés ér, nem pedig csalódás. Nem akarok ezzel senkit megbántani, tudom, hogy nem könnyű, csak nagyon rossz, ha beleéli magát az ember, aztán meg koppan.

2013. jún. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Tesztetltél azóta?
2013. jún. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
nem még. De nem is jött meg. hőm még fenn, derekam, hasam, cicim fájdogál. Még várok. köszi, az érdeklődést :)
2013. jún. 12. 19:44
 8/10 anonim ***** válasza:

Én is hasonló cipőben vagyok. 2 napja késik, az egyik tesztem negatív, a másik halvány, kérdőjeles pozitiv.

Mellem érzékeny, a hasam görcsöl, hőm fent van.

2013. jún. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Akkor szorítok neked! :) A halvány pozi az már valami!!!!! :)
2013. jún. 13. 08:35
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem sajnos megjött. Nálad mi a helyzet?
2013. jún. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!