Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clostit szedtem, mikor fog...

Clostit szedtem, mikor fog megjönni?

Figyelt kérdés
ez a 28.napom,de semmi jele a menzinek!se görcs,se derékfájás,vagy mell feszülés!de hányinger,émelygés sem,ami babára utalna!szerintetek minden előjel nélkül fog megjönni?ja,krémes folyásom van,a hét eleje óta!
2008. jún. 20. 16:51
 1/4 anonim ***** válasza:

nem értem már miért írja mindenki hogy milyen krémes a folyása, mintha ez valamire utalna..akinek félidőben van azt mondja biztos peteérés, akinek ciklus végén van azt mondja biztos baba..na mindegy ez hülyeség.


A closty valóban 28-29 napra be tudja állítani a ciklust, mivel ha a második napon kezdted el nagyjából a 12. napra segíti a peteérést és utána kb így kellene megjönnie. Ha előtte rendszeres volt a ciklusod akkor most is valószínű annyi nappal kell számolnod..tehát nem tudom milyen hosszú volt a ciklusod, de ha lejár az idő akkor tesztelhetsz..mellesleg nem szükségszerű a rosszullét, az csak a filmekben van kimaradhatatlanul mindenkinek..a valóságban csomó nőnek nincs semmi tünete.

Gondolom ha lenne, akkor nem lehetne így titkolni esetenként. Akkor tehát hány napos is a ciklusod??? eddig?

Ha rendszertelen volt két nap múlva tesztelhetsz szerintem.

2008. jún. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

SZIA, NEKEM EZ VOLT A 3. CLOSTIS HÓNAP, DE MÉG VÁROM AZ EREDMÉNYT. AZ ELSŐ HÓBAN

35, A MÁSODIKBAN 40 NAPRA JÖTT MEG!!!

CLOSTIVAL!!!

MOST VAGYOK A 32. NAPOMON, A 28.-ADIKON TESZTELTEM, DE - LETT SAJNA.

2008. jún. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem is most volt a 3. clostis hónapom és az eslő 28, második 29 és a 3 hónapban pedig 28 napra jött meg. Szóval elég szépen rendberakta a ciklusom, bár nekem még Duphaston-t is kellett mellé szednem.
2008. jún. 21. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

sziasztok!

első válaszolónak:neharagudj már hogy írtam az egyetlen tünetem,a krémes folyást,nem tudtam hogy téged ennyire zavar!ígérem többet nem írom,még ha lesz akkor sem!egyébként nagyon köszönöm a hozzászólásod,és pusszantalak!ja,és sajnos a ciklusaim elég rendszertelenek!úgyhogy szerintem sajnos nem sikerült!pussz

másik két válaszolónak:kicsit elkeseredtem,hogy akár 40napra is megjöhet,azt hittem itt tuti a 28-30nap!igazából a tünet mentességem miatt azt hiszem nem sikerült!remélem sikerülni fog hamarosan mindhármónknak!azért ha nem jön meg,hét elején tesztelni fogok!

puszi és kitartás!

2008. jún. 21. 10:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!