Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Bromociptimmnek mi a rosz...

Bromociptimmnek mi a rosz mellékhatása?

Figyelt kérdés
hajhulást meg pattanás nem okoz ugye? és étvágytalanságot mennyire okoz? feletkell szednem egxyet reggel és este. tehát napi 1 et
2008. jún. 20. 10:28
 1/3 anonim ***** válasza:
naapi egy az nem sok..a mellékhatásai: rosszullét, hányinger szédülés , fejfájás.., de pattanásról szó sincs..olvasd el a betegtájéoztATót, ha még nem váltottad ki akkor a google-be ird be a gyógyszer nevét és kidobja. A mellékhatások pedig nem mindenkire érvényesek..mondjuk éppen hízni lehet tőle, de ha baba a cél akkor szedd csak be.
2008. jún. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
eleinte hányinger, szédülés, de az csak pár napig tart. Pattanást, hajhullást nem okoz. Az más hormonok miatt lehet. Én elég sokáig szedtem, és 1 év után elkezdtem tőle nagyon vizesedni. Bedagadtak a lábaim, kezem. Kaptam helyette más gyógyszert.
2008. jún. 21. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
A hormonhatás miatt, ha elhagyod, megnőhet a melled, esetleg szedése alatt, vagy, ha túladagolod, kissé kisebbek lehetnek. Nekem a beállítás alatt folyamatosan változott a mellméretem,a mensestől függetlenül.
2008. jún. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!