Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mára nem várom a menzimet....

Mára nem várom a menzimet. Reggel még mindig 36,9 voltam. Tegnap reggel óta barnázgatok, de semmi egyéb. Mikor kell leesni a hőnek, ha megjön?

Figyelt kérdés
2008. jún. 20. 06:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom a hő mikor hova esik, de már napok óta ilyeneket írnak, hogy két nap barnázás után megjött. Ebből tudok kiindulni, sajnos úgy hogy neked is megjön..talán mégsem és akkor tesztelhetsz , várj két napot.
2008. jún. 20. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én soha az életemben nem barnáztam mensi előtt, csak mióta babatervezés folyik. Szóval szerintem is meg fog jönni, de ne legyen igazam.Én is mérem a hőmet, de az nem mérvadó, mert mások vagyunk. És szinte minden hónapban néhány tized fokkal másabb a magas és a kevés is. Ha késik akkor tesztelj, de ha megjön se csüggedj. Mert a jövő hét végén már peteérés közeli leszel. Szóval ismét van esély rá. Tudom ez nem vigasztal,de hidd el jön majd a baba. Én is már sok ilyen mélyponton túl vagyok. És most hétvégén megint pém lesz.Kitartás. És sok sikert

2008. jún. 20. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

szia!

En ugyanigy vagyok!Ma nem kellene megjonnie.Az en hom is 37.1 volt reggel!!!!

Ha ma semmi sem lesz akkor holnap tesztelek!Nekem tegnap volt egy picike nyalkas barna a betetemen ma pedig ugyanugy de csak a papiron pisiles utan!!!!

szerintem ha ma nem jon meg a biztonsag kedveert varj vasarnap vagy hetfo reggelig es tesztelj!!!!

Szoritok!Remelem egyikunknek sem jon meg!!!

2008. jún. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A 3. valaszolo vagyok!

A ho ha jol tudom menszi elott 12-24 oraval elotte esik le par tizeddel!

2008. jún. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!