Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az aktus után 15 nappal...

Az aktus után 15 nappal délután tesztelek, akkor már kimutatja a terhességet?

Figyelt kérdés

2013. jún. 4. 17:57
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Egyáltalán nem biztos. Van akinek csak a nem várt után 5-10 nappal mutat valamit a teszt. Arról nem is beszélve, hogy nem az számít mikor volt az aktus hanem, hogy mikor volt a ovud. Mert ha együtt voltatok és utána 3 nap múlva volt ovud és akkor meg termékenyültél akkor az aktus után 18 nappal lehetséges csak nagyon minimális pozitív teszt. De mint már mondtam, ahhoz nagyon jó teszt kell, kellő HCG és nagy nagy szerencse, hogy kimutassa a teszt. Csak Ovukor eshetsz teherbe.
2013. jún. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%
Ki! Hch hormont mutat a teszt. Ami a foggantatastol 7-10 napon el kezd termelődni!!
2013. jún. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
*hcg
2013. jún. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Judyt77 ***** válasza:
20%
A terhességet a teszt az elmaradt menstruáció utáni első napon mutatja ki a teszt. Nekem nem hajszál pontosan szokott megjönni, szóval kiszámoltam, hogy a legrosszabb esetben melyik nap jönne meg a mensim és az utáni nap reggel megcsináltam. Nehéz volt kivárni, de inkább, mint 1000 forintos teszteket pazaroljak. Kell még az a pénz a babára..az én tesztem pozitív lett :-) Neked is minden jót!
2013. jún. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Jó eséllyel ki szokta mutatni.
2013. jún. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha kevés a HCG akkor még semmit nem fog mutatnia teszt, egyén függő kinek melyik napon mennyi a HCG-je.. Ha sokat ivott és híg a pisije akkor délutáni pisiben nem lesz elég HCG, hogy a teszt kimutassa. Teszttől is függ, mert van ami korábban van ami később mutatja csak ki. (10-es, 25-ös és mint tudjuk márkák között is van elég nagy eltérés) Nem az aktus számít ha nem, hogy ovuja mikor volt. Azért mert 15 napja volt szex nem biztos, hogy akkor teherbe is esett, lehet csak utána 1-4 nappal eset teherbe. A meg termékenyített petesejt 5-7 napig vándorol, újabb 5-7 napig ágyazódik be. Ez alap hangon is 10-14 nap --> és ekkor még igen csak kevés HCG-je van.
2013. jún. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Múlt héten tűhegyni piros foltok voltak a bugyimon és azóta. mellfeszülés, hasszúrka, derékfájás van.
2013. jún. 4. 19:19
 8/9 anonim ***** válasza:
A terhesség és mensi tünetek szinte teljesen ugyan olyanok. Ha eddig nem volt ilyen utalhat babára, de hormon zavara egyaránt.
2013. jún. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Az első terhességemnél volt ilyen, a mellbimbóm nem szokott mensinél érzékeny lenni és a menszez napján vagy előtte max. 1-2 nappal szokott tünetem lenni. Köszi a válaszokat egyébként.
2013. jún. 4. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!