Monanke kérdése:

Sikerülhet a baba?

Figyelt kérdés

Most voltam a dokinál,ez az első clostys hónapom.

Jobb oldalon egy 24 mm-es tüszőt és három másodlagos tüszőt talált;a bal oldalon pedig egy 26,7 mm-es tüszőt látott.

Ma mindenképpen együtt kell lennünk azt mondta.Ma reggel az ovulációs teszt negatívat mutatott.

Valakinek ilyen eredményekkel sikerült baba?Ti mennyi esélyt láttok rá?


2013. jún. 3. 19:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát ezek már kicsit túl nagynak tűnnek, sanszos főleg a 26,7esből ciszta lesz. Miért kell a closty?
2013. jún. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szerintem ha ciszta lenne azt azért az orvos is látta volna és esetleg mondta is volna.A clostyit azért kaptam mert már több mint 1 éve próbálkozunk és nem jött össze a baba.Hátha csak ez a kis löket kell hozzá.

Azért remélem a cisztát tényleg felfedezte volna ő is.

Ha esetleg az lenne akkor annak lesz valami jele?

2013. jún. 3. 19:45
 3/6 anonim ***** válasza:

Csak nehogy te is úgy járj mint én. Én is kaptam clostyt "löketként" 3x3hónapig kisebb kihagyásokkal. Eredmény: bébi nem sikerült csak vetélések, és egy fejlődési rendellenességgel 21-ik héten megszült kisfiú.

Mint később (3év) kiderült a pajzsmirigy értékemet normálisnak vélte a nőgyógyászom, ezért nem is foglalkozott vele. Véletlen már kínomban, hogy nem sikerül a baba kerültem egy endokrinológushoz magánrendelésre. Kiderült pajzsmirigy alulműködésem van, és valószínűsítette a doki hogy a closty csinálta nekem a pco-t. Akkor mondta el nekem, hogy hiába adtak nekem clostit, ha a pajzsmirigyemet nem vették figyelembe, mert hiába érlelgettek szép kis tüszőcskéket, ha a magas TSH megakadályozza hogy sikerüljön a terhesség, vagy vetélést, vagy beteg gyerkőcöt okoz....

Ugye azért nálad mindent megnéztek vérvételen??

És légyszi ha teheted magán endokrinológushoz menj, én pont ma jelentkeztem be, és három hét múlva van időpont. Itt foglalkoznak velem 20percet, meghallgatnak, minden kérdésemre válaszolnak, és úgy érzem lelkiismeretesen segítenek abban, hogy rendbe jöjjek. Az SZTK-s rendelésre 2-3hónap a várólista +5perc alatt elintéznek.

Kívánom neked a legjobbakat!! És persze hogy sikerüljön!!



Ui: azt nem írtam, de leírom, miután kiderült mi a probléma, kaptam rá gyógyszert, és három hónap múlva pozi lett a tesztem, és velem is maradt. :)

2013. jún. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az ovulációs tesztnek kell hinni!!

Aznap mikor közölte velem az uh-n a doki, hogy legalább fél évig nem lehet gyerekem, ne is védekezzünk, előtte nap volt pozitív az ovulációs tesztem. Ő ennek semmi jelét nem látta. Pedig volt jele 9hónap múlva :):)

Addig nézd, amíg két erős csík nincs, az a biztos.

2013. jún. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.Természetesen minden hormonvizsgálatot végigjártam már és mindent rendben találtak nálam.

Csak magán orvoshoz járok,aki hatféle titulussal rendelkezik.Minden alkalommal 30 percet vagyok nála és tényleg nagyon alaposan meg is vizsgál.Remélem sikerül végre összehozni ma este a picit.:D

Végül azért a te történeted is happy end-el zárult hisz van egy gyermeked,hátha nekem is segít ez a gyógyszer.

2013. jún. 3. 20:42
 6/6 A kérdező kommentje:
Ma van a ciklusom 13.napja,de az ovulációs teszt még mindig negatív.Kinek hihetek?
2013. jún. 5. 08:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!