Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges a teherbe esés...

Lehetséges a teherbe esés úgy, hogy a spermát fecskendővel juttatják a hüvelybe?

Figyelt kérdés

Ne értsétek félre, férfi vagyok, a legjobb barátom ebben a helyzetben van, a nő akivel évek óta együtt van, tegnap közölte vele, hogy terhes.

azért olyan lehetetlen a dolog, mert évek óta óvszerrel védekeznek és azt mondja lehetetlennek tartja, hogy így lett terhes, sőt az esetek 95%-ában gumival sem belé élvezett hanem a szájába.

azt mondta beugrott neki hogy az utobbi időben élvezés után a barátnője kiment rögtön a fürdőszobába, mondván megmosakszik.

Ma reggel pedig a szekrényben talált egy fecskendőt, amire az volt a válasz, hogy intim tisztitást szokott vele végezni.

Massal a nő biztosan nem volt, mert éjjel nappal együtt vannak, egy a munkahelyük is, egyszerre végeznek, együtt mennek haza, indulnak munkába.

Nem akarja letámadni ezzel a gyanusitgatassal mert ha nem igaz nagy botrány lenne, de vajon ez lehetséges?

Olvastam több kérdést is itt ahol pedzegették, de bizonyíték vagy tények hiányában tanacstalanok vagyunk.

Egyébként a barátom akart gyereket, csak még fél évet akart várni, a menyasszony pedig nagyon nem.

kb. 8 hetes terhes


Nrm ítélem el azokat akik így estek teherbe, csak szeretném a választ rá, ha van ilyen, irja le nyugodtan.


2013. jún. 1. 14:14
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon is elképzelhető ilyen módon a teherbeesés, mert amíg a sperma életképes mindegy hogy jut be, a hatását ki tudja fejteni.

A genetikára maga ez a módszer nincs hatással, szóval a vérzés biztos nem ezért van. Lehet akár fenyegető vetélés is (mondjuk ezzel dokihoz kéne mennie).

Más kérdés, hogy maga az eljárás erkölcsileg nagyon is megkérdőjelezhető.

2013. jún. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Es ha valoban kiszakadt a gumi? Az sem elkepzelhetetlen am... Miert ilyen gyanakvo a ferfi? Ha meg a csaj verzik ket napja es tudja, hogy tehes, miert nem megy orvoshoz?
2013. jún. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Voltak oorvosnál természetesen.

Azt mondták semmi bajt nem látnak,ágynyugalom.

2013. jún. 2. 08:38
 14/14 anonim ***** válasza:

Azt olvastam valahol, hogy vannak hibás óvszerek, amiken szabad szemmel természetesen nem látható mikroszakadások vannak és azon simán átjut a sperma, ami ugye szintén nem látható szabad szemmel és leggyakrabban így jön létre terhesség óvszer mellett.


Amúgy a barátod miért nem kérdez rá a dologra, ha ennyire fúrja az oldalát? Szerintem szörnyű lehet ilyen tudatban, kételyek között élni..

2013. jún. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!