Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges a teherbe esés...

Lehetséges a teherbe esés úgy, hogy a spermát fecskendővel juttatják a hüvelybe?

Figyelt kérdés

Ne értsétek félre, férfi vagyok, a legjobb barátom ebben a helyzetben van, a nő akivel évek óta együtt van, tegnap közölte vele, hogy terhes.

azért olyan lehetetlen a dolog, mert évek óta óvszerrel védekeznek és azt mondja lehetetlennek tartja, hogy így lett terhes, sőt az esetek 95%-ában gumival sem belé élvezett hanem a szájába.

azt mondta beugrott neki hogy az utobbi időben élvezés után a barátnője kiment rögtön a fürdőszobába, mondván megmosakszik.

Ma reggel pedig a szekrényben talált egy fecskendőt, amire az volt a válasz, hogy intim tisztitást szokott vele végezni.

Massal a nő biztosan nem volt, mert éjjel nappal együtt vannak, egy a munkahelyük is, egyszerre végeznek, együtt mennek haza, indulnak munkába.

Nem akarja letámadni ezzel a gyanusitgatassal mert ha nem igaz nagy botrány lenne, de vajon ez lehetséges?

Olvastam több kérdést is itt ahol pedzegették, de bizonyíték vagy tények hiányában tanacstalanok vagyunk.

Egyébként a barátom akart gyereket, csak még fél évet akart várni, a menyasszony pedig nagyon nem.

kb. 8 hetes terhes


Nrm ítélem el azokat akik így estek teherbe, csak szeretném a választ rá, ha van ilyen, irja le nyugodtan.


2013. jún. 1. 14:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%

Igen lehetséges,DE a legocsmányabb dolog egy nőtől!!!

És sajnos sokan megteszik,hogy teherbe essenek,ha a pasi nem akar gyereket.

2013. jún. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Akkor lehet hogy nem fog összejönni, mert a hölgy két napja vérzik és nem tudják mitől.

szájából a hüvelybe juttatni nem biztos hogy a legjobb megoldás volt, arra gondolok hogy lehet hogy beavatkozott a természet dolgába, és már most baja van a babának, ez lehetséges?

2013. jún. 1. 14:22
 3/14 anonim ***** válasza:
esetleg az nem lehetséges h a gumiból vette ki a fecsivel,és felnyomta magának?? ha meg vérzik,akkor lehet h megsértette magát a fecsivel.. nő ként mondom,de ennyi észnek lenni??
2013. jún. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Vagy ennek semmi köze hozzá?

Mindig azt hallgattuk az iskolába hogy csak a legerősebb éri el célját de ha azt vesszük már elèrte, mert terhes lett.

okozhatott a gyereknek valamilyen gondot ezzel?

Nem tudom lehet sérült volt a spermium a természetellenes beavatkozastól?

Bár akkor a lombik is az?

Nem tudom hogy lehetne kiderìteni hogy tényleg ezt tette e.

Ötletek?

2013. jún. 1. 14:26
 5/14 A kérdező kommentje:

Màr 8 hetes terhes nem hiszem hogy attól vèrezne, ez is èrdekes hogy hetek óta nem akar szexelni mintha már régóta tudna a terhességről és nem akarna veszélyeztetni a gyereket.

vagy szexelni attól még lehetne?

2013. jún. 1. 14:29
 6/14 anonim ***** válasza:
21%

2-ik vagyok.

szexelni lehet. miért ne lehetne??

kb 6 hónapos terhesség után nem szabad. de az orvos megmondja..

2013. jún. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Okè én nem értek ehhez.
2013. jún. 1. 14:46
 8/14 anonim ***** válasza:
60%

Bármikor lehet szexelni a terhesség alatt, ha valaki nem veszélyeztetett státuszú.

Nem, a spermát nem károsítja túlzottan a nyál, főleg nem a DNS-t.

A gumi sem 100%-os, ahogy más sem. Ezért nem kell olyannal szexelni, akitől az ember nem akar gyereket.

2013. jún. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Jesszus.... Azert durva h a masik tudta nelkul teherbe esni... Ferjem. Ex Parja jatszott el hasonlot... Allitolag szedett tabit, de tobbnyire ezen kivul is hol ovszerrel hol megszakitassal 6honapja voltak egyutt es bejelentette hogy allapotos... Parom nem akarta, de a csaj sem akarta elvetetni, igy akaratan kivul apa lett ennek mar 8eve. Mi 6 eve vagyunk egyutt, 1 eve probalkozunk babaval meg sem sikerul... Furi ez a sors... Kerdesedre a valasz, lehetseges h ugy lett terhes... De nem ertem a gondolkozasat a csajnak arra nem gondolt h "feltuno" lenne vedekezes mellett a terhesseg????
2013. jún. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Azt mondja biztos kiszakadt az óvszer :)
2013. jún. 1. 15:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!