Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki szeretne májusban teherbe...

Ki szeretne májusban teherbe esni?

Figyelt kérdés

Május 6-án vagy 4-én még menstruálok egy utolsót,úgy döntöttem :) Aztán 17-én vagy 19-én lesz peteérésem és ha minden jól megy,megfogan az első bébink. Ezután május 31-én,vagy június 2-án már nem szeretnék többet menstruálni ! :D

Valaki hasonló reményekkel?



2013. ápr. 30. 17:36
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
nne ha igy eldöntés alapján menne. Én 4 éve döntöttem el hogy na most teherbeesek aztán mégsem sikerült azóta sem. De remélhetően neked tényleg söszejön ahmar. De jobb ah tudod hogy kb a nők max 20%-a esik teherbe első hónapban.
2013. ápr. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi az eleje lemaradt hogy: Jó lenne....
2013. ápr. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem hasonlóan volt egy éve...azóta van két koraszülött 4,5 hónaposom.
2013. ápr. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
En januarban dontottem igy. Nem jott a baba, de mar tudom miert...a heten kaptam egy szuper allast. Valoszinu a sors.:) Bar ahogy ismerem magam, most fog osszejonni...:D
2013. ápr. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Èn is nagyon rà vagyok kèszülve, de lehet nem is olyan egyszerü teherbe esni. 2. hónapom ès most eldöntöttem hogy nem tesztelek a 38. cn-ig ami junius 1-èn lesz, ha addig nem jön meg. Úgyis tervezve van, vitamint is szedek, ha jönni akar majd jön. Ha mègsem, hamarosan megyek hormonvizsgàlatra.
2013. ápr. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Én lennék a legboldogabb,ha ez így menne.Évek óta nyüglődöm miatta.
2013. ápr. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Én is szeretnék májusban teherbe esni. :) 2. babánk lenne, ez a 2. hónapunk. Kívánom, hogy mindenkinek sikerüljön ebben a hónapban. :)
2013. ápr. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előzőekhez. Kereken 1 éve, tavaly májusban döntöttük el, hogy jöhet a baba... Azóta túl vagyok pár hormonvizsgálaton (a hülye tabletta jól bekavart), és várjuk a csodát. Szörnyű belegondolni, hogy eltelt egy év...
2013. ápr. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

Két éve jött fel a téma nálunk,azóta nagyon szeretnék babát!

Viszont csak tavaly gondolta úgy a párom,hogy Ő is készen áll rá,nagyon könnyen terhes lettem.Aztán elvetéltem,missed ab. lett belőle.A komplikációk miatt fél évet kellett várnunk a következő próbával és végre eljött az ideje,csak ez jár a fejemben!

Többen írtátok,hogy évek óta próbálkoztok már,de ne adjátok fel,nagyon sok történetet hallottam,sőt az utcánkban is van olyan pár,ahol évekig nem jött össze,kiderült,hogy spontán nem is lehet,majd mégis összejött váratlanul.Minden okkal történik,még nem volt itt az ideje,de minden hónapban van 1 újabb esély!

A többi csajszinak meg annyit,hogy írjatok,ha összejött a május,én is írok,izguljunmk együtt! Szurkolok mindenkinek!

2013. ápr. 30. 21:33
 10/26 anonim ***** válasza:
mi is neked és sosem adjuk fel, legalábbis én biztos nem:))) (első voltam)
2013. ápr. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!