Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 4-5 napja szúrkál a jobb...

4-5 napja szúrkál a jobb petefészkem (nekem csak az van mert a balt ciszta miatt kivették)meg egyre jobban húzódik középre a szúrkálás. Lehetett már a beágyazódás?

Figyelt kérdés
12-13-án volt peteérésem (ovu teszt) együtt voltunk elötte, aznap,utána. 4-5 napja szúrkál a jobb petefészkem (nekem csak az van mert a balt ciszta miatt kivették)meg egyre jobban húzódik középre a szúrkálás. a hőm 37 már napok óta. Lehettett már a beágyazódás? mikor tesztelhetek leghamarabb és milyen teszttel? 30-án kell megjönnie.délutánonként hányingerem is van néha de gondolom ez még nem annak a jele ugye?
2008. jún. 19. 10:13
 1/4 anonim ***** válasza:

a tünetek alapján elvileg lehet az. ha biztos eredményt akarsz akkor a nemvárt első vagy második napján tesztelj, 20 vagy 25-ös érzékenységű teszttel. (használati útmutatón rajta van az érzékenysége). nekem a 25-ös kimutatta az első napon.

sok sikert!

2008. jún. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia.Igen elképzelhető, hogy az vagy, de ne idegeskedj. Csináltas egy tesztet, vannak nagyon jó terhességi tesztek.amik elég hamar kimutatják a terhességet.13-óta pedug már eltelt egy hét.Szóval a teszt kimutatja..Sok sikert.
2008. jún. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat azt elfelejtettem írni hogy 4-5 napja a mellbimbóm is nagyon érzékeny. meg néha viszket is egy kicsit pedig azt nem szokott.ez lehet jel?
2008. jún. 19. 10:18
 4/4 anonim ***** válasza:
első vagyok. lehet az is jel. de még ne csinálj tesztet, mert a beágyazódás a peteérés után kb 7.nap, és utána kezd csak el hcg-t termelni a szervezet, azért ajánlatos az első nemvárt napon csinálni a tesztet,úgy már biztos eredményt ad
2008. jún. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!