Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma reggel Gabriel terhességi...

Ma reggel Gabriel terhességi teszt 2 piros csíkot mutatott. Megbízható ez a teszt? A második csík halványabb, remélem a bébi?

Figyelt kérdés
tavaly júliustól várjuk a csodát.Sikerült a bébi, attól, hogy a 2.csík halványabb?3hetes terhességet erősebb csíknak kellene mutatnia?

2013. máj. 29. 13:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Én is avval teszteltem 2héttel ezelőtt :))

És igen,szerintem megbízható :)

Mind1 hogy halvány csík,vagy vastagabb,ha ott van,akkor ott van és kész :)

Gratulálok :)

2013. máj. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Megbízható! Igen! Mikorra nem várod?
2013. máj. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Hány napja késett?
2013. máj. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
Igen, a halvány csík is csík ! Gratulálok ! :)
2013. máj. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Én mindkét fiamnál azzal teszteltem halványat! :)
2013. máj. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Legutóbbi 2 hónapban 42 napra jött meg, előtte 32-33 napra.Ha a42 napos ciklust nézzük, akkor szombatra kellene megjönnie, de ha a 32-33 napos ciklusokat akkor, ma van a 39.ciklusnapom.A beágyazódás napján a 15.nap körül éreztem hasszúrka szerűséget sz a bébi volt remélem?
2013. máj. 29. 13:21
 7/15 anonim ***** válasza:
Húha így nehéz nyomonkövetni,hogy hány hetes lehet a baba.De mind1 is :) Majd azt az orvos megállapítja,ha ott van a két csík akkor biztos hogy baba van.
2013. máj. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Halvany csik is csik, plane ha szines :) 15.napon max az ovut erezted nem a beagyazodast :) ismetelj 2nap mulva , akkor mar tuti erosebb lesz, ha "bebi" van a dologban... Drukk :)
2013. máj. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Dobj fel nekünk egy képet, had örüljünk :)
2013. máj. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
X-epollel is teszteltem azzal erős 2 piros csíkos lett.Tudom, hogy kb 3. hetes voltam szombaton most.Orvoshoz mikor menjek?A petezsákot 4 hetesen látja csak ugye?A szívhangot 5 hetesen hallja csak ugye?Mihamarabb el akarok menni veszélyeztetett terhességi táppénzre, mert egészségügyi dolgozó vagyok és fertőzésveszélynek vagyok kitéve és tavaly spontán vetélésem is volt munka közben, emelni kell az ápolói munka közben sajnos.Mitcsináljak?Jövőhéten 4 hetes leszek kb. éehet munka közben átmegyeka nőgyógyászatra és ultrahangra.Nem akarok kockáztatni ilyen munkahelyen,mihamarabb menni akarok táppénzre.
2013. jún. 2. 14:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!