Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gabriel teszt kimutatná...

Gabriel teszt kimutatná holnap reggel ha baba van? Ma kellett volna megjönnie (de legkésőbb pénteken).

Figyelt kérdés
A ciklusaim rendszeresek, holnap lesz a 29. ciklusnap. Vagy várjak még péntekig?

2012. júl. 25. 17:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Várj péntekig. Sőt én vasárnapig várnék.
2012. júl. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha baba van nagy eséllyel kimutatja de ha negatív akkor se keseredj el. Ha szombatig nem jön meg csinálj akkor is.
2012. júl. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
5%
nekem mensi elött 2-héttel kimutatta
2012. júl. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem mensi után 4-5 nappal nagyon erős pozim lett.Várj még ár napot,akkor biztos lesz.
2012. júl. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%
"A mesi előtt 2 héttel kimutatta" mondatot szerintem ne írd le többször azoknak akik itt nagyon babát szeretnének mert megtévesztő. Megijednek ha mesi napján negatívat mutat nekik stb. Pedig az még nem jelent semmit. A legtöbb nőnek mesi után 1-2 nap mire pozitív lesz. Papíron mesi előtt két héttel fogan a baba. Akkor még nem is nagyon van mit kimutatni. Szóval ez megtévesztő picit szerintem.
2012. júl. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

3:mensi előtt 2 héttel fogan...:D

Nekem menzesz előtt 3 nappal mutatta ki, én nagyon korainak tartottam, az orvos megnyugtatott, hogy előbb volt ovu.Ennyi...A lányomat anno menzesz kimaradása után 1 héttel! mutatta ki, és akkor már 5 hetes 3 napos voltam...

Úgyhogy: igen kedves Kérdező, van, hogy elsőre nem mutatja ki, csak mensi után pár nappal!

2012. júl. 26. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

29. ciklusnap, a teszt negatív. Mensi, folyás semmi.

Ismétlek jópár nap múlva, ha addig sem jelentkezik a havim.

Hajnali 5kor a hőm 36.6 volt (ekkor végeztem a tesztet, visszaaludtam, majd 36.9 volt a hőm reggel 7kor.

2012. júl. 26. 07:27
 8/8 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező. Ez teszt és szervezet függő. Nekem nem várt előtt 5 nappal már jól látható pozi volt a 25-ös teszt reggeliből 2 napra rá határozottan erősebb. Ma pedig napközben is két egyforma csík. De ne keserítsen el a negatív, mert az ellenkezőjére is sok példa van. Kinek hogy termelődik a hcg. De ez a két héttel mensi előtti pozi teszt :O szerintem kizárt, hacsak nem már az előző ciklusban fogant a baba, vagy nagyon korán volt pé.
2012. júl. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!