Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Alhasi fájdalom vagy szúró...

Alhasi fájdalom vagy szúró érzés utalhat terhességre?

Figyelt kérdés
A párommal szeretkezni szerettünk volna a menstruációm 5. napján (7 napig van meg) de 1 perc után meggondoltuk magunkat ugyanis nem volt óvszerünk. az egész mindössze tényleg csak 1 percig ha tartott. azóta is félek, hogy teherbe eshettem -e? ma egész nap fájt a hasam alja, ha behúzom egy picit szúr is vmint körbe a derekam. tizedike és huszadika között kellene megjönnie, pontosan nem tudom mert rendszertelen a ciklusom. hólyaghurutom is volt de sztem még most is tart ugyanis az antibiotikumot előfordult, hogy elfelejtettem bevenni és a tájékoztatón az állt, hogy a túladagolás veszélye miatt nem szabad pótolni a kimaradt adagot. így sztem nem hatott szinte semmit. nem tudom, hogy mennyi esély van arra, hogy esetleg teherbe eshettem mindig védekezünk ez volt az egyetlen alkalom h ilyen kis időre nem! egyébként olyan furának érzem a hasam, a délelőtt folyamán egész nap ilyen korgó hangot adott ki (picit furán hangzik:)) és mostanáig érzem, hogy a hasam alja nyomásérzékeny és olyan fura érzés az egész ... főként a bal petefészkemnél érzem ahol már az orvos is tapasztalt egy pici megnagyobbodást de a háziorvos szerint az nem a petefészkem hanem azt hiszem szinuszbelet említett ha jól emlékszem ... már teljesen összezavarodtam mostanság annyi problémám volt ilyen dolgokkal. lehetséges, hogy ezek terhességre utalnak? a melleim egyáltalán nem érzékenyek, picit fáradt vagyok de talán amiatt mert sok stressz ér, nincs hányingerem és nem émelygek!
2009. okt. 5. 21:17
 1/1 anonim ***** válasza:
Nagyon kicsi az esély,szinte semmi,hogy terhes vagy,de mindig vannak kivételek.Szerintem az a baj,hogy nem szedted be a gyogyszert rendesen és nem javult semmit,sőt talán rosszabodott is az állapotod.Én a helyedben elmennék orvoshoz.holyaghuruttol.lehet.derékfályás,és fájhat a hasad alja is.
2009. okt. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!