Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Izomlázszerű fájdalom a...

Izomlázszerű fájdalom a hasban utalhat terhességre vagy beágyazódásra?

Figyelt kérdés
A napokban kellene megjönnie a menzimnek, a párommal szeptember 21-én és 25-én voltunk együtt. Más tünetem nincs, csak a mellbimbó viszketése és égető érzése, valamint folyamtos éhségérzet. Ez lehet már babás tünet, vagy csak a menzi előtt falánkság lenne?
2010. okt. 5. 12:11
 1/5 A kérdező kommentje:
Most is olyan érzésem van, mint mikor a babáim megmozdultak először a 14. hét környékén :) (már van 2 kisfiam)
2010. okt. 5. 12:41
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is a ciklusom második felétől viszketett a mellbimbóm,én fáradékony voltam,derekam fájt és pár napja fájt a hasam is.Ma együtt voltam a párommal és utána vettem észre,hogy sajnos megjött,idáig legalább is úgy néz ki,pedig csak 8-án kellett volna neki.

Remélem nálad pocaklakó van és miatta vannak ezek a tüneteid!

2010. okt. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
34%

Szerintem az izomlázas érzés nem kifejezetten terhes tünet. Meg szerintem az éhségérzet se az. Vagyis igen, de nem ilyen korán. Falánkság meg ilyesmi, az nem jelentkezik ilyen korán, az menszi esedékes apja körül. De ez is olyan dolog, hogyha az ember terhes, akkor minden "tünet" attól van, ha meg nem, akkor egyik se.

De persze lehetsz terhes, mert a 21-e elvileg pont a középidőben volt. Ha nem jön meg a héten, tesztelj.

2010. okt. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia,


Nem tudom, hogy mitől lesz valami kifejezetten terhes tünet vagy mitől nem, mivel minden terhesség teljesen más. Annyit azért hozzá tennék, hogy nekem is így kezdődött, ezzel a fájdalommal. Mondjuk falánkság nem volt. Mikorra nem várod?

2010. okt. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Hétfőn kellett volna megjönnie, de még semmi. 25-ös érzékenységű teszttel teszteltem reggeli első vizeletből, de negatív lett.
2010. okt. 7. 10:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!