Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Alhasi fájdalom, (mintha...

Alhasi fájdalom, (mintha megjönne) mensire vagy beágyazódásra utal?

Figyelt kérdés
22.napon vagyok és általában 30 napra jön meg. Fáj a hasam alja mintha megakarna jönni, de hát még korai lenne. Szédülök naponta, még ülve is. Lehet baba jele? Elvileg volt peteérésem, éreztem és tojcsi szerű folyásom is volt.
2009. máj. 17. 15:31
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Hődet nem méred?

2009. máj. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem mérem a hőmet, nem vizsgálom a testem.


Valaki tudna válaszolni?

2009. máj. 17. 16:36
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem ez lehet baba! Ugyanis már elkezdődött a beágyazódás ... ha tényleg baba van a dologban persze! 22. napon már bőven fészkeli be magát a picúr :-) Sok sikert!
2009. máj. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát is-is sajna. Bármi lehet. Nekem mindíg pé-től fájt a hasam és nem volt baba. Aztán egyik hónapban már igen, pedig ugyan úgy fájt mint eddig. Ezt így nem lehet megmondani sajna.

Drukkolok.

2009. máj. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Igaz nem válasz volt az,hogy méred e a hődet csak azért kérdztem mert abból is lehet következtetni,hogy hát ha sikerűlt a baba!

Azért drukkolok!

Szia!

2009. máj. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nekem idáig még nem volt hogy mensi előtt ennyivel fájna a hasam. Persze meglehet hogy nem lesz baba mégsem.

Annyira örülnénk neki:)


És ti lányok hogy álltok?

2009. máj. 17. 20:47
 7/7 A kérdező kommentje:
Már mint örülnénk ha jönne, nekünk ez a 4.hónap hogy próbálkozunk, még az elején vagyunk.
2009. máj. 17. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!