Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha closibelgyt szedek, ez...

Ha closibelgyt szedek, ez lessz a harmadik honapom. Ihatom a malnalevel teat?

Figyelt kérdés
A closty elvekonyitja mehnyalkat,a malnalevel meg vastagija, arra vagyok kivancsi hogy ez a kettö nem üti ki egymast? Köszi a Valaszokat!
2008. jún. 19. 06:47
 1/2 anonim válasza:
szerintem ne idd a málnalevelet! én clostit majd most kezdem 2x!!! a terhesség utolsó heteiben ajánlott csak! ajánlom figyelmedbe a cickafark és nyírfavessző teát! vmint a + jódos üccsit, barnaalgás kapszulát!! de ha babás szeretnél lenni, akkor sok módszer van, pl. én most a gynevac neű injekcióban bizom! kitartás, sok sikert! ide irhtanál h mi a helyzet: ritusska.s@citromail.hu
2008. jún. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
a closti teherbeesés esélyét növeli, a málnalevélre irtam h a terhesség utso szakaszában! csak mert nem egyértelmű bocs
2008. jún. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!